Dr. Kočí - ivf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Virgina123
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 27.11.17 11:15
Dr Kočí

Ahoj holky. Tak máme azoospermii a byli jsme prof ulcovou gallovou odesláni k Dr. Kočimu s doporučením Mesa/Tese. Já dostala recept na prášky na to abych nepotracela s tím že mne muž ještě ani jednou neoplodnil ale mám zvýšené nejake pritilatiky. Mudr ulcova řekla ať přijdu v březnu na kontrolu nebo až ve 13 týdnů až budu těhotná, co bude dřív. V zadnem caru jsem ještě nebyla. Můj dotaz zbu. Má Mudr Kočí smlouvu s nějakým carem nebo jak to funguje. Kdyby se přivedla manželovi operace jak a kde se dělá transport a ivf. Dr Kočí nás někam posle nebo jak to chodí po operaci aby se to vložili nb tak. Mne přijde termín Dr ulcove hrozne narychlo jako že bych měla být těhotná. Děkuju za reakce.

Reklama

Reakce:

Virgina123
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 27.11.17 11:43

Jo a ten prasek co jsem dostala je godasal 100. A půl tablety denně. S tím že buh ví kdy vůbec dojde k nějakemu pokusu ó ivf není to předčasné to jist? Když v momentálním stavu mne manžel proste neoplodni?

Virgina123
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 27.11.17 17:35

Holky, prosím, nemá někdo zkušenost s Dr kocim a tím jak to dále probíhá? Moc děkuju

Virgina123
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 28.11.17 20:48

Holky, prosím nikdo s kocim a azoospermii zkušenost nemáte? My se mu dnes celý den snažili dovolat do Andromedy a nejde to.
Už z toho začínám být ze všeho dost zoufalá :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama