Reklama

Dr. Kočí - ivf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Virgina123
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 27.11.17 11:15
Dr Kočí

Ahoj holky. Tak máme azoospermii a byli jsme prof ulcovou gallovou odesláni k Dr. Kočimu s doporučením Mesa/Tese. Já dostala recept na prášky na to abych nepotracela s tím že mne muž ještě ani jednou neoplodnil ale mám zvýšené nejake pritilatiky. Mudr ulcova řekla ať přijdu v březnu na kontrolu nebo až ve 13 týdnů až budu těhotná, co bude dřív. V zadnem caru jsem ještě nebyla. Můj dotaz zbu. Má Mudr Kočí smlouvu s nějakým carem nebo jak to funguje. Kdyby se přivedla manželovi operace jak a kde se dělá transport a ivf. Dr Kočí nás někam posle nebo jak to chodí po operaci aby se to vložili nb tak. Mne přijde termín Dr ulcove hrozne narychlo jako že bych měla být těhotná. Děkuju za reakce.

Reklama

Reakce:

Virgina123
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 27.11.17 11:43

Jo a ten prasek co jsem dostala je godasal 100. A půl tablety denně. S tím že buh ví kdy vůbec dojde k nějakemu pokusu ó ivf není to předčasné to jist? Když v momentálním stavu mne manžel proste neoplodni?

Virgina123
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 27.11.17 17:35

Holky, prosím, nemá někdo zkušenost s Dr kocim a tím jak to dále probíhá? Moc děkuju

Virgina123
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 28.11.17 20:48

Holky, prosím nikdo s kocim a azoospermii zkušenost nemáte? My se mu dnes celý den snažili dovolat do Andromedy a nejde to.
Už z toho začínám být ze všeho dost zoufalá :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >