Duch 11den

• Otevřená skupina

Snažení červen 2021 vzájemná podpora ????

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

171
12.6.21 20:07

Duch 11den

Ahoj holky… Nic není nemožný 🙈 🙈 🙈
Já 36 let, 2 děti. 1× potrat (plod se přestal vyvíjet) pak ca in situ děložního čípku, a po operaci letos v lednu jsme se pokoušeli o mimi, nevyšlo to a pak už jsem si to rozmyslela a třetí dítě nechtěla. Malá jde v září do školky, našla jsem si práci snů… ALE… manžel dítě chce, nebo jak se mu to hodí, podle situace… A 31.5.jsme spolu něco popily…a on mi to udělal schválně.. 🙈
4.-5.6. jsem malinko spinila… Od té doby pravidelně každé ráno průjem, hned jsem věděla že to tam je… 4 dny už jsem k. O. Celý den, unavená, ráno a večer ucpaný nos… A od 9.6.je mi zle i po jídle, většinou odpo a večer… Žaludek na vodě 🤮 11.6. Dobře viditelný duch na testu… Je to vůbec možný… Jako 11 dní po styku a už příznaky jako ve 2 měsíci… Pane bože, hlavně ať to nejsou dvojčata 😂 🤣 🙈 🙈 🙈

J já vím, že to nemusí vyjít… MS bych měla dostat až tak 24.6. Manželovi jsem to ještě neřekla… Počkám do termínu.

Mám z toho trochu hlavu v péru… Mateřská mi končí v září, ale do práce nastoupit nechci… Nevím ale jestli mi zaměstnavatel umožní prodloužení do 4 let… Jak by jste to řešili vy, kdyby neprodlouzil?
Napadlo mě nastoupit ale jít hned na PN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny