Duch na testu druhý den pryč

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 09:00
Duch na testu druhy den pryc

Ahoj, prosim anonymne kvuli moznemu tehu. Vcera jsem si udelala tt, objevila se druha, svetloucka, carka kratce po limitu, naznak byl uz v limitu. Je normalne pekne videt, ale je svetla hodne oproti kontrolni. Test jsem jeste po 12ti hod. zopakovala, opet to same. Druhy den rano uz byl ale na testu sotva stin carky, s hodne velkou predstavivosti, cim to muze byt? Mame jeste sanci, co myslite?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4919 příspěvků 22.05.19 09:03

Jak dlouho vynechává MS?

monzaj
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 22.05.19 09:03

Mohla být víc naředěná moč. počkejte dva dny a tt zopakujte…

Petrapp11
Povídálka 31 příspěvků 22.05.19 09:04

Vždycky šance je, vydrž alespoň dva dny a test zopakuj. Kup si ten co se na něm dá poznat těhu už po 7 dnech.

Uživatel je onlineKaileee
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 22.05.19 09:10

Doporučuju nelovit duchy a počkat až bude zpožděná menstruace, takhle se z toho brzy zblázníš…

Tableta
Kelišová 5184 příspěvků 22.05.19 09:14

Nepíšeš, jestli už ti vynechala menstruace, takže těžko radit.

Jinak, já jsem měla po vynechání několikrát taky slabší čárku, po dvou dnech ještě slabší, po dalších dvou dnech duch. Doktor na ultrazvuku nic neviděl, píchl mi vyvolávačku a třetí den se menstruace dostavila.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 22.05.19 09:47

Biochemické těhotenství? :think:, pokud testuješ před MS…

Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 22.05.19 10:45

Jj biochemko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:58
Mám otázku

Dobrý den, mám menší otázku. Mám 3 zpoždění m/s, dělala jsem si těhotensky test, vidím tam hodně slabou druhou čárku. A otázka je, vidí te ji taky? Foto u příspěvku. Dekuji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám menší otázku. Mám 3 zpoždění m/s, dělala jsem si těhotensky test, vidím tam hodně slabou druhou čárku. A otázka je, vidí te ji taky? Foto u příspěvku. Dekuji :) PS : je mi par dnu špatně , bolesti břicha , na zvracení . :(
Kajka9
Závislačka 4565 příspěvků 22.05.19 12:25
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonymne kvuli moznemu tehu. Vcera jsem si udelala tt, objevila se druha, svetloucka, carka kratce po limitu, naznak byl uz v limitu. Je normalne pekne videt, ale je svetla hodne oproti kontrolni. Test jsem jeste po 12ti hod. zopakovala, opet to same. Druhy den rano uz byl ale na testu sotva stin carky, s hodne velkou predstavivosti, cim to muze byt? Mame jeste sanci, co myslite?

Dělej si testy obden obden se zvyšuje HCG… jinak je možné že si měla více zředěnou krev..dělala si stejnou značkou a citlivostí?

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 22.05.19 12:25
@Anonymní píše:

Nevidím tam nic. Promiň.

Váš příspěvek
Reklama