Duchy nebo ne?

803
12.2.26 14:55

Duchy nebo ne?

Ahoj holky, dnes odpoledne jsem si dělala 2 testy, mamatest a Pepino. Vidím na obou něco. Aspoň si to tedy myslím. Jinak jak dlouho mám po ovulaci nebo jak dlouho do menstruace nevím. Naposled jsem špinila 4.2 a před tím jsem měla menstruací v listopadu.
Mám cykly dlouhé a nepravidelné.
Vidíte taky něco? Nebo by z toho mohlo něco být?
U mamatestu vim že dělají falešné duchy ale že by i Pepino. Jinak nemám vůbec chuť k jídlu a navaluje se mi z cigaret.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
12.2.26 15:00

Nene, testy jsou oba negativní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
791
12.2.26 15:57

Na obou něco vidím, zatím bych se ale neradovala. Jednou mi takto hodně slabou čárku pepino taky hodil. Zkus zopakovat třeba za 2 dny z ranní moči.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
803
12.2.26 15:59

@miamia142 fotka malinko zkresluje, nevím to lépe vyfotit.
Mne právě vždy udělal falešné duchy jen mamatest, na ostatních značkách nikdy nic nebylo pokud se nejednalo o těhu.
Teď jsem měla jen doma tyhle a první jsem dělala Pepino. Ale oba dělané odpoledne. Zkusím jeden zítra ráno a pak až v neděli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
803
12.2.26 16:01

@miamia142 zase když to hodím do negativů jsou vidět hezky, ale neupinam se na to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3068
12.2.26 17:25
@Susi990 píše: Více

Já teda vidím akorát negativní testy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12298
12.2.26 17:26

Za dva dny zkus dalsi.. a pripadne uvidis rozdil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.26 18:03

Vidim naznak, hodně štěstí :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
36220
12.2.26 18:25

Testuj z ranní moči

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
803
12.2.26 18:26

@JancaS84 z ranní moči udělám, nevím co mne to napadlo udělat odpoledne v půl 3.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
12.2.26 19:08

No jako když si to zaostřím a hodně přiblížím, tak něco tam je, ale tohle bych pořád považovala za negativní.
Na ranním testu by mohlo být něco více a udělala bych ho až za 2 dny. Hned ráno tam moc velký rozdil nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
803
12.2.26 19:09

@Markéta188 udělám až v sobotu nebo v neděli. Jak píšeš, zítra ráno to moc cenu nebude mít. Když tam něco bude tak třeba v sobotu by to mohlo být silnější. Ale třeba Pepino mi nikdy neudělal ani ducha, buď tam čárka byla nebo sněhobílo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty