E.on potřebuji radu

4572
27.1.16 11:23

E.on potřebuji radu

Dobrý den nepracuje tu někdo prosím u E.onu?potřebovala bych poradit děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.7.16 16:57

Prosím nevíte jak dlouho může trvat převod elektřiny na problémovém místě? Pronajala jsem si dům na podnikání, byl v dražbě, dluhy i na eonu a nyní mi stále chodí maily že se požadavek zpracovává, ale převod neproběhl. Jsou na to nějaké lhůty?

• Nahlásit
  • Citovat
6680
7.7.16 18:00

Nevím jak na problémovém - zadluženém místě, ale já to měla (mám pocit) maximálně do měsíce :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
31.5.18 10:19

Hezký den, v bytě po mamince(zemřela), který je teď můj si přepisuji elektřinuod Eonu na sebe. Poslali mi smlouvu na 3 roky, ale já byt budu ještě letos prodávat. Pokud by pak nový majitel chtěl třeba elektřinu od jiného dodavatele, tak budu platit pokutu za předčasné zrušení smlouvy? Na linku jsem volala, ale zatím se nedovolala, tak jdu pro radu sem. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
31.5.18 10:39

@laetti Nebudeš platit nic. Prostě jim jen nahlásíš, že došlo k prodeji a že k tomu a tomu datu již nebudeš nadále jako odběratel. Na novém vlastníkovi pak bude aby si k tomu datu co ty ukončíš tvoji smlouvu, zajistil dodávku sám kde chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7599
31.5.18 10:51

@laetti nebo si nech dat smlouvu na neurcito.. davaji taky, i kdyz neradi.. delam v tom, tak vim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
31.5.18 11:04

@Ivulindaa @Lucciaaa díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
24.1.19 13:55

Našla jsem tuhle diskuzi, třeba jste zažili něco podobného. Teď na mě zvonil nějaký chlap od Eonu, že jsme jim neposlali zpět jakýsi dopis. Tak jsem řekla, že o ničem nevím, a ať se obrátí na toho, na koho je to napsané ( manžel :) ). Ten ale bude doma až k večeru, tak nevím. Obratem jsem mu volala, o ničem neví. Tvrdí, že to mohl být i podvodník, jen zkoušel zvonkařit. Jsme z paneláku, a často na mě někdo zvoní - vetšinou tvrdí jsou to opraváři - ale jak to ověřit. Už mě napadlo, že řeknu ať se dovolají správci, že o žádné opravě nevím a nepustím je. Ale stejně vždy bez řečí otevřu. No ale zpět k Eonu, je možné aby si pro dopis přišel „elektrikář“ osobně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14780
24.1.19 14:03
@NovápaníA píše:
Našla jsem tuhle diskuzi, třeba jste zažili něco podobného. Teď na mě zvonil nějaký chlap od Eonu, že jsme jim neposlali zpět jakýsi dopis. Tak jsem řekla, že o ničem nevím, a ať se obrátí na toho, na koho je to napsané ( manžel :) ). Ten ale bude doma až k večeru, tak nevím. Obratem jsem mu volala, o ničem neví. Tvrdí, že to mohl být i podvodník, jen zkoušel zvonkařit. Jsme z paneláku, a často na mě někdo zvoní - vetšinou tvrdí jsou to opraváři - ale jak to ověřit. Už mě napadlo, že řeknu ať se dovolají správci, že o žádné opravě nevím a nepustím je. Ale stejně vždy bez řečí otevřu. No ale zpět k Eonu, je možné aby si pro dopis přišel „elektrikář“ osobně?

Tak se zeptej na E.Onu, jestli ten člověk byl od nich a o co mělo jít, ne?

Ale zdá se mi to divné: pokud EOn vás vyzval k nějaké odpovědi, tak by o tom měli vědět a místo posílání poslíčka bych čekal spíš opakovanou výzvu.

A to byl elektrikář, poslíček, nebo kdo? A vy jste v distribuční oblasti elektřiny, kterou má E.On? Čili to mělo být něco s distribucí? A kdo je vaším dodavatelem elektřiny?

On to mohl být i podomní prodejce energií. Ono je nejlepší se zeptat, oč jde toho, kdo s něčím přijde, než nechat hádat uživatelky e-mimina.

Příspěvek upraven 24.01.19 v 14:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
24.1.19 14:07

By měl mít nějaký průkaz odkud je. Já bych se s nikým jen tak nebavila kdyby přišel a neměl jak dokázat že je ten a ten a chce to a to :nevim: a asi nebudou posílat jen tak někoho pro dopis, nejdriv by vás kontaktovali telefonicky, mailem, možná poštou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
546
24.1.19 14:08

To je blbost na nas taky furt zvoni ze jsou od dodavatele energii pod ruznejma zaminkama vzdy je poslu slusne nekam a v zivote by me nenapadlo je pustit do baraku natoz do bytu. Priste rekni ze o nicem nevis a zavri dvere nazdar bazar :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.19 14:08

Většinou jsou to podvodníci co se snaží dostat z každého prachy. U nás se to stalo taky,že tam chodila nějaká ženská,že nám chce předělat elektřinu a když jsme ji slušně odřekli začala vyhrožovat,že nám tu elektřinu odpojí a do dnes furt nic. Já osobně bych požadovala po nich aby mi ukázali licenci. :)

• Nahlásit
  • Citovat
918
24.1.19 14:45

Takových podvodníků je moc, bacha na to! Po mě když někdo něco chce podepsat a manžel není doma, nic nepodepisuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16409
24.1.19 14:47
@NovápaníA píše:

tohle zkoušeli posledně na moji 85letou babičku. Poskytla jim všechny údaje, je strašně důvěřivá. A klasika, šlo o Bohemia energy a v návaznosti na tento rozhovor se ji pokoušeli přehlásit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
24.1.19 14:53

@eumedon @pocker Já s ním mluvila jen přes domovní telefon, bydlíme paneláku. Řekl že je z Eonu a neodpověděli jsme na jejich dopis, taky mi to přijde divné. Jen mě zajímalo jestli se už někdo měl podobnou zkušenost, ne abyste hádali kdo to byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama