Extremě bolestivá ms

Anonymní
30.9.19 11:15

Extreme bolestiva ms

Ahoj, holky. Jsem tu nova, tak doufam, ze nezacinam sto let stare tema. Ale potrebuji se zeptat. Normalne me nekdy prvni den ms boli bricho. Nekdy vic, nekdy min, vetsinou se da prezit bez leku. Ale zacali jsme se snazit o mimi (zatim to nejde :( ) a doktorka mi dala Inofolic. Od te doby, co ho piju, se mi dejou divny veci. Minula ms silene silna, litaly ze me krevni srazeniny celou dobu a dnes me rano vzbudili tak silene bolesti, ze jsem chvilema nevedela, jestli si nemam volat rychlou, protoze se to nedalo rozdychat. Stalo se vam to nekdy? Muze to mit souvislost i tim Inofolicem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.9.19 20:22

No první den ms se mi tohle stává taky. Me na to pomáhá vetšinou ibalgin. A stím inofolicem to podle me moc souvislost nemá. Ale nejsem moc vzkušená takže nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.19 21:46

Eliska01111
Pravidelne se ti stava, ze mas tak brutalni bolesti? 8o Ja lezela prilepena na hajzliku na zem a nebyla schopna se ani zvednout. Pokud se to stava, asi OK. Ale dost me to vydesilo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.19 22:11

Taky me to celkem vydesilo. No uplne pravidelne ne ale tak se to strida. Presne tak jakmile jsem se na tom zachode moc hybala byly to celkem dost velke bolesti:cold_sweat:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama