FFP2 v MS kraji?

Anonymní
17.7.20 11:42

FFP2 v MS kraji?

Podle aktuálních zpráv se musí v celém MS kraji nosit k lékařům a do nemocnic respiratory Ffp2. Dost se mě to dotýká, chodím po doktorech každý týden. Rozumíte někdo tomu proč? A jestli budou tedy někde dostupné za lidské ceny? Zrovna jsem si sehnala více latkovych roušek a evidentne k ničemu :think: :nevim: Už me to nebavi, jak kdyby nestacilo, ze jsou zakazany navstevy v nem a budu ted dlouho bez deti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43533
17.7.20 12:00

To je zas pitomost. Kdyz neco naridi, tak ty pomucky maji snad zajistit. Doktor neni obchod s hadrama :roll:
Budou se rozdavat u vchodu nebo jak? Tydyti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
17.7.20 12:00

Taky nechápu proč najednou rousky nestačí a je potřeba respirator :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.20 12:02

Kdyz zacaly byt povinne rousky, tak aspon rekli, ze staci satek, to uz snad kazdy mel doma. Ale tohle nejde nahradit :nevim: a jeden kus stoji v lekarne pres stovku a to beztak zdraží :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
15746
17.7.20 12:05
@Anonymní píše:
Podle aktuálních zpráv se musí v celém MS kraji nosit k lékařům a do nemocnic respiratory Ffp2. Dost se mě to dotýká, chodím po doktorech každý týden. Rozumíte někdo tomu proč? A jestli budou tedy někde dostupné za lidské ceny? Zrovna jsem si sehnala více latkovych roušek a evidentne k ničemu :think: :nevim: Už me to nebavi, jak kdyby nestacilo, ze jsou zakazany navstevy v nem a budu ted dlouho bez deti.

To je pekna blbost. Nic takovyho naridit nemuzou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4488
17.7.20 12:05
@Baba píše:
To je zas pitomost. Kdyz neco naridi, tak ty pomucky maji snad zajistit. Doktor neni obchod s hadrama :roll:
Budou se rozdavat u vchodu nebo jak? Tydyti.

to mě bylo první co mě napadlo když jsem o tom četla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
17.7.20 12:07
@tereza12345
@tereza12345 píše:
To je pekna blbost. Nic takovyho naridit nemuzou

Bohužel můžou a taky to už nařízené je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
17.7.20 12:09

To bude nějaká fáma - něco takového ti stát nenařizuje bez toho, aby byly takové respirátory k dispozici. Nehledě na to, že to je úplně zbytečné.

Běžnou rouškou chráníš okolí, respirátorem chráníš sebe. To co je ptřeba je nehrozit klíčové pracovník- třeba lékaře - tedy stačí nosit roušku. Respirátor by měli mít k dispozici oni pro sebe.

Aktuální nařízení v MSK jsou jasné - roušky v mhd a uzavřených prostorech. O respirátorech k lékaři se nikde neříká ani slovo. Potřebuješ dohledávat zdroje informací, ne spoléhat na šuškandu, byť internetovou.

Ten šum možná vznikl díky větě „vstupní filtr pacientů a zaměstnanců u vstupu do zdravotnických zařízení,“

Ale to znamená, že prostě nesmíš jen tak nakráčet do ordinace, ale nejdřív zavolat, v případě větších zařízeních by měla být před vstupem taková ta kontrola jako na jaře - tedy nějaký zdravotník si ověří, jestli máš teplotu a jiné příznaky a pokud ano, tak půjdeš na infekční, pokud ne, tak tam, kam si měla v plánu jít.

https://koronavirus.msk.cz/…i_prava.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43533
17.7.20 12:10
@Ravedd píše:
to mě bylo první co mě napadlo když jsem o tom četla :zed:

Jo a venku prskat nesmis, vevnitr jo. Uchvatna logika :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4488
17.7.20 12:12
@Ou píše:
To bude nějaká fáma - něco takového ti stát nenařizuje bez toho, aby byly takové respirátory k dispozici. Nehledě na to, že to je úplně zbytečné.

Běžnou rouškou chráníš okolí, respirátorem chráníš sebe. To co je ptřeba je nehrozit klíčové pracovník- třeba lékaře - tedy stačí nosit roušku. Respirátor by měli mít k dispozici oni pro sebe.

Aktuální nařízení v MSK jsou jasné - roušky v mhd a uzavřených prostorech. O respirátorech k lékaři se nikde neříká ani slovo. Potřebuješ dohledávat zdroje informací, ne spoléhat na šuškandu, byť internetovou.

Ten šum možná vznikl díky větě „vstupní filtr pacientů a zaměstnanců u vstupu do zdravotnických zařízení,“

Ale to znamená, že prostě nesmíš jen tak nakráčet do ordinace, ale nejdřív zavolat, v případě větších zařízeních by měla být před vstupem taková ta kontrola jako na jaře - tedy nějaký zdravotník si ověří, jestli máš teplotu a jiné příznaky a pokud ano, tak půjdeš na infekční, pokud ne, tak tam, kam si měla v plánu jít.

https://koronavirus.msk.cz/…i_prava.html

Ta šuškanda ale začíná na oficiálním Twitteru ministra zdravotnictví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.20 12:14

@Ou tak ja jsem si to nevymyslela, rekl do ministr a sleduji čt24. Prave nechapu, jak tohle muzou naridit. Ok, pokud je budou rozdavat u vchodu a budou je nosit i vsichni zaměstnanci v nemocnici.

• Citovat
  • Nahlásit
4488
17.7.20 12:15
@Baba píše:
Jo a venku prskat nesmis, vevnitr jo. Uchvatna logika :roll:

další krok bude nařídit nám respirátoty všude…ať si je musíme zaplatit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829
17.7.20 12:20

@Ou není to fáma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8573
17.7.20 12:26

A neplatí to náhodou jen pro návštěvy pacientů? Nevidím nikde v tom opatření, že by to platilo pro pacienty, ale koukala jsem jen zběžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
17.7.20 12:28
@Ravedd píše:
Ta šuškanda ale začíná na oficiálním Twitteru ministra zdravotnictví

twiter toho kokota není oficiální kanál. Až to bude dané nařízením a publikované, tak budiž.

Tohle je tweet, nic závazného. Je možné že to ještě vyhlásí a jsem zvědavá jak to jako zajistí, ale spíš to dopadne jako milion dalších jejich nesmyslných nápadů, co tak někde plácnou a pak změní.

Příspěvek upraven 17.07.20 v 12:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama