Finále ivf konečná

• Otevřená skupina

Ahojky snažilky, měla bych konkrétní otázky na téma ivf

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

20.4.20 21:03

finále ivf konečná

Ahojky snažilky, omlouvám se že zakládám novou diskuzi ale měla bych konkrétní otázky na téma ivf jsem po odebrání vajíček bylo jich dost a pořád se odkládalo vložení ne z mé strany ale ze strany lékařky už mi došla trpělivost a dupla si že to už podstoupit chci tak jsem se domluvila přímo s klinikou která mi odebírala vajíčka že to podstoupím čeká se jen na mojí MS která má přijít ted na konci měsíce a pak se bude čekat na 12-14tý den cyklu tvrdí mi že nic brát nemusím ale já mám ještě čípky od paní doktorky progestron a měla jsem ho užívat před oplodněním ale tenhle lékař mi řekl že zatím nic brát nemám tak se v tom ted vůbec nevyznám poradíte mi vaše zkušenosti jak to probírá atd děkuji moc :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
259
28.4.20 14:38

Ahoj, zda se mi že pleteš pojmy. Jestli jsem správně pochopila, máš za sebou stimulace a následně odebrání vajíček. Nikde nepíšeš, kolik jich bylo a jestli ti zbyly embrya.
Např. Mě u 1.cyklu šlo embryo ( to co nám zbylo) na zamražení, kvůli hyperstymulačnímu sindromu.
Až 3 MS cyklus jsme přistoupili ke KETu (kryoembryotrasfer). Celou dobu se sledovala muj klasický cyklus a musela jsem mít zralý folikul. Poté injekce ovitrille ( cca 12 den, vše se odvíjí podle výšky sliznice a velikosti folikulu) zavádění ultrogestanu 3 denně a 14 den na KET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.20 01:16
@Klikvi píše:
Ahoj, zda se mi že pleteš pojmy. Jestli jsem správně pochopila, máš za sebou stimulace a následně odebrání vajíček. Nikde nepíšeš, kolik jich bylo a jestli ti zbyly embrya.
Např. Mě u 1.cyklu šlo embryo ( to co nám zbylo) na zamražení, kvůli hyperstymulačnímu sindromu.
Až 3 MS cyklus jsme přistoupili ke KETu (kryoembryotrasfer). Celou dobu se sledovala muj klasický cyklus a musela jsem mít zralý folikul. Poté injekce ovitrille ( cca 12 den, vše se odvíjí podle výšky sliznice a velikosti folikulu) zavádění ultrogestanu 3 denně a 14 den na KET.

nic si nepletu asi jsem to špatně napsala… měla jsem celkem 27 vajíček kvalitních nechala jsem si 8 mrazáčku protože jsem nemohla jít na emryotransfer protože mi hrozil hyper… pak do toho přišel covid 19 tak se muselo počkat a 20.5 jsem byla na emryotrasferu bylo mi vloženo jedno emryo dnes jsem 8 den a žkoušela jsem večer test a byl negativní vím že je brzo na testování ale začala jsem mít velké bolesti jako kdyby měla každou chvíli přijít ms tak se bojím mám strach že to nevyšlo… myslíte že je ještě naděje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.12.20 16:49

Ahoj jsem na tom podobně jako vy. Já jsem byla na odebrání vajíček v Řinu a bohužel mi také pan doktor oznámil, že nedoporučuje transfer vajíčka. Tak jsem čekala až přijde další MS ta přišla 25.listopadu. Doktor mi nasadil prášky ( prednisol, utrogestan a estrofem). A vše šlo dobře 17 den od MS byl transfer. Dnes je to 14 od transferu, ale ranní test je negativní :,(. Připadám si úplně k ničemu všechny kamarádky kolem jsou tehu a já stále nic. Chtěla bych se zeptat zda se to může ještě změnit jelikož 17 den jdu na krev?? Děkuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny