Flixotide a zapach z ust?

1.6.17 18:59

Flixotide a zapach z ust?

Ahojky, memu synovi 5 let zapacha z ust. Dlouhodobe foukame Flixotide na astma tak me napadlo jestli to neni z toho? Nebo nejaka jina pricina? Moc dekuju za odpovedi. A jeste do toho zahrnu jeden dotaz ohledne poceni. Vecer ho dam spat a do pul hodiny mokre vlasy i polstar. Poti se i pres den dost, ale to pricitam tomu jak porad pobiha a skace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.6.17 20:47

Vyplachuje si po inhalaci usta vodou? Pokud ne, je riziko vyskytu kvasinek a to by mohlo zapach zpusobit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7498
1.6.17 20:55

Dceři nedávno strašně páchlo z úst (7 let), ihned po vyčištění zubů.. Pak jednoho dne za mnou přišla, že jí něco vadí v krku, a když jsem se podívala, před mandlí měla uvolněný hnis, velikosti asi 6-7mm. Vytáhla jsem jí ho, pak ještě vatou na špejli jsem ji z mandle vyšťárla malý kousek. Okamžitě bylo po problému. Za týden jsem našla i na druhé mandli, opět podchytila a je po problému. V krku ji nebolelo, teploty neměla, celý rok nebyla nemocná, takže se někdy spontánně čepy na mandli tvoří.
Takže pokud pozoruješ zápach, podívala bych se po mandlích. Já jako dítě jsem mívala angíny často, tehdy než mi jednu mandli vytrhli, tak primář na ORL vždy mandli zmáčknul a to bylo hnisu. Říkal, že i kdybych snědla kvanta Penicilinu, že bych se toho nezbavila, po vymáčnutí byla úleva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama