Jsou galanterie otevřeny?

Anonymní
16.3.20 00:07

Galanterie otevřeny?

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat, jestli nevíte, zda budou otevřené galanterie. Bohužel jsem tuto informaci zatím nepochytila. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5335
16.3.20 00:11

Pokud v galanterii koupíte jídlo, drogerii nebo léky, tak budou otevřené. :mrgreen: Použijte e-shop, rozvoz zboží prozatím nebude omezen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8884
16.3.20 00:12

No otevřený mají být třeba květinářství, to jsem nepochopila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 00:15

Právě proto se ptám, přijde mi, že budou otevřeny „zbytečnější“ obchody. Sehnat teď látku by nebylo na škodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
16.3.20 00:15

Zakladatelko, jsi normalni? Tady se resi, aby nedoslo k mega pruseru a Ty resis, jestli si koupis zip, nebo knoflik? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5335
16.3.20 00:16

@Tarinka Tak když jsou povolené pohřby, tak na rakev asi bonboniéru nehodíte. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1363
16.3.20 00:17
@Tarinka píše:
No otevřený mají být třeba květinářství, to jsem nepochopila :think:

Ne, květinářské služby přidružené k pohřebním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 00:18

Řeším látku ze stopro bavlny. Knoflíky mne opravdu nezajímají… Děkuji za odpověď, která mi bohužel nijak nepomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
16.3.20 00:19
@Jogrr píše:
Zakladatelko, jsi normalni? Tady se resi, aby nedoslo k mega pruseru a Ty resis, jestli si koupis zip, nebo knoflik? :roll:

tak asi chtela koupit material a sit rousky? :think:
ale budou zavrene.

@Tarinka píše:

kde jsi to cetla? ja vim o dvou zavrenych kvetinarstvi, nabizeli rozvoz kytic domu, aby vyuzili objednane kvetiny a nemuseli je vyhazovat. jinak zavreno, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
16.3.20 00:19

@LadyPoplin ze by eshop???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5335
16.3.20 00:20

@LadyPoplin E-shopy fungují, takže látka jde koupit online, jen ji nebudete mít doma hned, ale za 2-3dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
16.3.20 00:20
@peta81
@peta81 píše:
kde jsi to cetla? ja vim o dvou zavrenych kvetinarstvi, nabizeli rozvoz kytic domu, aby vyuzili objednane kvetiny a nemuseli je vyhazovat. jinak zavreno, ne?

Vzdyt to aktualne cetl ministr Havlicek ve vyctu, co je povoleno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 00:21

Ano, chtěla ušít. Přišlo mi jako menší zlo přijít do galanterie, kde bych zaskočila rychleji, než na poštu, když to bude trvat déle, budou s tím mít problémy doručit a navíc je pošta dál, než ty galanterie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5335
16.3.20 00:25

@LadyPoplin Jinak ze 100% bavlny je třeba větsina ložního prádla, já tu mám třeba balík statsych povlečení, která už nejsou pro původní účel použitelná (přestala plnit převážně estetickou stránku věci) ale jejich materiál recykluji k šitým projektům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
16.3.20 00:25
@Tarinka píše:

Stejně tak píšou zahradnictví - já bych myslela, že kvůli prodeji osiva, sazenic apod., něco je potřeba zasadit/zasít už teď, jinak je na rok utrum. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama