Glade - Merry Berry

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
296
16.10.21 13:15

Glade - Merry Berry

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, minulý rok na Vánoce jsem si koupila vůni do bytu v podobě elektrického strojku od Glade - Merry Berry, moc nám ta vůně voněla a chtěla jsem si jí koupit i na tyto Vánoce, bohužel jsem zjistila, že tato vůně už není, budou mít jiné. Nelze sehnat ani na eshopech. Nemáte někdo doma nové balení svíčky, osvěžovače,… Glade s vůní Merry Berry, kterou nepoužijete a prodali byste? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18627
16.10.21 13:31
@BZ89 píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, minulý rok na Vánoce jsem si koupila vůni do bytu v podobě elektrického strojku od Glade - Merry Berry, moc nám ta vůně voněla a chtěla jsem si jí koupit i na tyto Vánoce, bohužel jsem zjistila, že tato vůně už není, budou mít jiné. Nelze sehnat ani na eshopech. Nemáte někdo doma nové balení svíčky, osvěžovače,… Glade s vůní Merry Berry, kterou nepoužijete a prodali byste? Děkuji :)

Vcera jsem na ni koukala v Obi. Meli plny regal.

Edit: tak to nebyla merry berry :? Ale tahle taky krasne voni. https://www.obi.cz/search/glade/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3991
16.10.21 13:35

Je to tato ?
Ještě je mají tady .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
16.10.21 13:45

Jé opravdu? Ona je letos podobná, pošlu fotky. Já když zadala eshop OBI, tak neměli skladem. Zkusím osobně. Díky za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
16.10.21 13:56

Děkuji za odkazy, na Mallu jsem si už svíčku objednala, ještě bych právě chtěla tento elektrický strojek. Jste hodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3991
16.10.21 14:23

Ten mají na německém Amazonu. Na amazon.de zadej do vyhledávače - Glade elektrisches Duftöl „Merry berry & bright“. Zase jim blbne vkládání odkazů, tak mi to nejde vložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3991
16.10.21 14:37

A co tady

Příspěvek upraven 16.10.21 v 14:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
16.10.21 14:42

Koukám na to, dekuju. Ale zase si říkám, abych za to nedala několikrát více než je cena. Tyto strojky stojí cca kolem stovky. Našla jsem pouze na jediném eshopu v ČR a stojí 103 a doprava 200 :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3991
16.10.21 14:49

Mrkni ještě na vmd drogerii (viz. odkaz výše). Píšou doručení od 49,–.
Edit. tak nic, tam mají vyprodáno. Ale ten Amazon je fajn. Nějak od 900,– je doručení zdarma, tak když si jich nabereš víc, máš na dlouho vystaráno 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
16.10.21 15:21

Opravdu moc děkuju za pomoc. Kouknu se pořádně večer, třeba tam vyberu i něco jiného, díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat