Gynekologie Blansko

Anonymní
27.1.21 12:20

Gynekologie Blansko

Ahoj, hledám, zda by se nenašel dobrý gynekolog nebo gynekoložka v Blansku či okolí. Uvažuju, že odejdu od své gynekoložky v jiném městě, ale abych za chvíli nehledala zase. Někoho, kdo má dobrý přístup k pacientovi, kdo neškrtí na každém vyšetření, které se mu/jí zdá zbytečné a udělá třeba i folikulometrii, hormonální profil atd.? Prostě neodbyde mě.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20095
27.1.21 12:57

Pokud más problémy s početím, tak se koukni na stránky CARů, mají tam většinou seznam spolupracujících gynekologů. Tam máš jistotu, že se ti dostane rozšířené péče od odborníků. Já mám gynekologa, který spolupracuje s Repromedou a nemůžu si to vynachválit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
27.1.21 13:47

Ja mam tedy doktorku z Blanska, ale mohlo by to byt lepsi. Předchozí doktorka prestala v Blansku ordinovat a do Boskovic nebo Letovic se mi nechtelo jezdit. Mela jsem vybranou jinou, ale ta uz nebrala pacientky. Tak jsem rada, ze jsem jednu nasla. Doktorka nema takove vybaveni jako CAR. Je možné, ze by ti stejne dala zadanku do CAR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
27.1.21 14:23

Já bych mohla doporučit paní doktorku Kupkovou. Pátky v Černé Hoře, zbývající dny v Boskovicích.

Udělala vždy vše, co mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
27.1.21 19:17

To stridani ruznych obci po okrese mi u byvale doktorky vadilo. Neco jsem potřebovala rychle resit a nebyla tam a doktor na zaskok byl tragedie. Současná doktorka je na jednom miste cely tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 08:29

@Jindriska88 děkuji moc :kytka: @Sisa6 když budu vědět, kde je, nebude to tak hrozné ;)

Děkuji za reakce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat