HA a otoky

4.6.21 19:29

HA a otoky

Zdravím všechny! :mavam:
Jsem tu opět já se svými hloupými dotazy. :lol:
Chci se vás zeptat na vasi zkušenost. Zvažuji, že bych si nechala napsat HA. Pořád se mi tvoří bolestivé cysty. Doktorka mi ji chtěla napsat už několikrát. Já se ale zuby nehty bránila. Teď se přidaly další zdravotní problémy a já tuším, že asi nemám na výběr. :nevim:
Jenže trpím hrozně na otoky :roll: (ale opravdu hodně) a bojím se, že bych vypadala jako velryba, když tacnu HA užívat.
Myslíte, když ji požádám o nějaký typ, který je proti otokům tak mi vyjde vstříc? Chtěla bych Yadine nebo něco podobného.
Vím, že neznáte moji doktorku, tak asi nemůžete předvídat její reakci, jen by mě zajímalo, jestli vaši lékaři gynekologové berou vaše nazory v potaz. Zda jste si mohly samy rozhodnout jakou HA byste chtěly užívat.
Děkuji za odpovědi.
Mějte se moc krásně! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16867
4.6.21 20:16

Hele ale je ti jasný, že gynekolog, co zná tvou anamnézu, má výsledky tvých vyšetření a celý život se věnuje tomu, aby léčil gynekologické obtíže rozumí tomu, které léky ti nejsnáze pomůžou s minimalilzací vedlejší účiniků.

Fakt to nevědí anonymní lidi na interentu a ne, fakt tomu nebudeš rozumět lépe než tvůj lékař. Potřebuješ něco, co ti pomůže srovnat problémy, když to budeš ignorovat nebo trvat na tom, že to co by ti mohlo reálně pomoci brát nebdueš, protože chceš něco co ti poradili na internetu, je ti jasné, že si tím můžeš poničit jak zdraví, tak se dopracovat do velkých problémů s plodností.

Jinak na otoky - s kým to řešíš a jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 20:37
@Ou píše:
Hele ale je ti jasný, že gynekolog, co zná tvou anamnézu, má výsledky tvých vyšetření a celý život se věnuje tomu, aby léčil gynekologické obtíže rozumí tomu, které léky ti nejsnáze pomůžou s minimalilzací vedlejší účiniků.

Fakt to nevědí anonymní lidi na interentu a ne, fakt tomu nebudeš rozumět lépe než tvůj lékař. Potřebuješ něco, co ti pomůže srovnat problémy, když to budeš ignorovat nebo trvat na tom, že to co by ti mohlo reálně pomoci brát nebdueš, protože chceš něco co ti poradili na internetu, je ti jasné, že si tím můžeš poničit jak zdraví, tak se dopracovat do velkých problémů s plodností.

Jinak na otoky - s kým to řešíš a jak?

To přeci ani netvrdím. :) Jen se ptám vás, ostatních holek, zda někdy váš gynekolog přihlédnul k vašemu výběru HA nebo to hned smetl ze stolu. Nic víc. ;) Nechci od vás lékařské rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat