Henna, typy, těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 04.04.18 21:16
Henna, typy, těhotenství

Ahoj maminky :* S chlapem budeme mít výročí, tak mě napadlo, že si koupím hennu a „potetuju“ si intimní místa. :lol: :lol:
Hoďte mi sem typy, co bych si mohla „vyrobit“ :lol:
A ještě jeden dotázek: Snažíme se, nemůže to snad nijak ublížit…
Děkuji za typy a názory ;)

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 04.04.18 21:22
8o

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 05.04.18 10:13

Waaau :D tak to je hustej dárek :D

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 05.04.18 11:06

Hena je přírodní a určitě nemůže nijak ublížit, pokud si jí teda nenaneseš dovnitř, aby sis zanesla infekci. Henou se obvykle kreslí obrazce různě po těle, napadá mě takhle zkrášlit prsa, bříško, ruce. Vygoogli si nějaké obrazce a směle do toho ;)
malůvka vydrží cca 8 - 10 dní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >