Reklama

Henna, typy, těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 90 příspěvků 04.04.18 21:16
Henna, typy, těhotenství

Ahoj maminky :* S chlapem budeme mít výročí, tak mě napadlo, že si koupím hennu a „potetuju“ si intimní místa. :lol: :lol:
Hoďte mi sem typy, co bych si mohla „vyrobit“ :lol:
A ještě jeden dotázek: Snažíme se, nemůže to snad nijak ublížit…
Děkuji za typy a názory ;)

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 04.04.18 21:22
8o

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 05.04.18 10:13

Waaau :D tak to je hustej dárek :D

jancabr
Kecalka 318 příspěvků 28 inzerátů 05.04.18 11:06

Hena je přírodní a určitě nemůže nijak ublížit, pokud si jí teda nenaneseš dovnitř, aby sis zanesla infekci. Henou se obvykle kreslí obrazce různě po těle, napadá mě takhle zkrášlit prsa, bříško, ruce. Vygoogli si nějaké obrazce a směle do toho ;)
malůvka vydrží cca 8 - 10 dní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama