Hledám práci a nikde neberou

1331
16.9.20 22:10

Hledám práci a nikde neberou

Zdravím dámy, přišla jsem o práci a hledám novou, ale je období koronaviru a nikde neberou. Nejsou zakázky, nejsou kšefty, tak se jen propouští. Má to někdo taky tak? Nejsem líná pracovat, práce mi nevadí, ale prostě neberou ani do obchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12509
16.9.20 22:15

Taky hledam a berou, akorat ne me :lol: Asi zalezi, kde a v jakem oboru. Taky znam lidi, co ted praci menili :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
16.9.20 22:17

Asi záleží, odkud jsi - já jsem z Prahy, sice ještě studuji, tak jsem hledala jen brigádu, a nabídek je dost, v obchodech taky teď hodně nabírají, mně v Albertu říkali, že hledají a nabírají ještě hodně, že jim chybí lidi… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
16.9.20 22:20

Také hledám a nic. Jen a tím rozdílem, že kvůli dětem musím zkrácený úvazek a je to pouze malé město. A to prý možná přijde znovuuzavření škol :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3094
16.9.20 22:20

Odkud jsi? Já jsem zatím na MD, pracuji na malý úvazek a k tomu mi teď přišla do cesty brigáda. Přijde mi, že práce je pořád dost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
16.9.20 22:30

Jsem z malého městečka cca 10.tisic obyvatel střední Morava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
16.9.20 22:32

Školu mám obchodní akademii, ale v oboru jsem nikdy nepracovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13447
16.9.20 22:33

Kamaradka byla dnes na UP drive pracovala v cestovni agentuře :roll: a pani ji rekla, ze jako matka bez hlidani nema ted sanci praci najít, bohužel :nevim:
Kazdopadne obchody vidim nabírat stale. U nas bere často DM drogerie, Lidl nevim jak DM, ale v Lidlu pracuje maminka spoluzacky me dcerky a nemuze si praci tam vynachvalit :nevim: ferovej pristup, volne plánování smen atd.
Každopádně pokud ma clovek lepsi vzdělání a zkusenosti je opravdu skoda travit cas za kasou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56003
16.9.20 22:33
@beruska9 píše:
Taky hledam a berou, akorat ne me :lol: Asi zalezi, kde a v jakem oboru. Taky znam lidi, co ted praci menili :nevim:

Asi tak… Jsem na tom podobně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60121
16.9.20 22:38
@korneli píše:
Zdravím dámy, přišla jsem o práci a hledám novou, ale je období koronaviru a nikde neberou. Nejsou zakázky, nejsou kšefty, tak se jen propouští. Má to někdo taky tak? Nejsem líná pracovat, práce mi nevadí, ale prostě neberou ani do obchodu.

Hodně záleží na praxi a na tom, co můžeš nabídnout.. Popř je prostě nutné za praci dojíždět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5079
16.9.20 22:46

V Amazonu mě vzali hned a jsem tam cca 70 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
16.9.20 22:50

@Božislava o Amazonu jsem taky četla, ale ten je jenom ve velkých městech, ne v zapadákově.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20097
16.9.20 22:50

Vida. Doktoru, sester, sanitaru a osetrovatelek je porad malo. Asi to bude chtit aspon trochu investovat do vzdelani a i prace bude. Nekde zaplati i ten kurz… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
16.9.20 22:56

Ne díky, ve zdravotnictví pracovat ze zdravotních důvodů nemůžu. @mroe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
16.9.20 23:19

Slyšela jsem, že finanční správa docela často nabírá nové lidi. Měli by to mít na webu, dá se tam hledat podle regionu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama