Hnojení balkónovek

4502
19.5.16 20:21

Hnojeni balkonovek

Prosim o názory čím hnojite balkonovky? Konkrétně muskaty a surfinie? Používáte hnojivo přímo na konkrétní kytky a nebo mužu na vše pouzit Kristalon plody a květ? Jaké máte zkušenosti? Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

716
19.5.16 20:26

Klidne muzes Kristalon pouzit. Dela se i hnojivo vyloženě na balkonovky a i vylozene zvlast na surfinie atd. Je to ale spis reklamni tah.. Kristalonen nic nezkazis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9675
19.5.16 20:35

@MarkyM Kristalon plod a květ je nejlepší- dlouholetá zkušenost a letos střídám s vitality komplexem zatím rostou krásně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
19.5.16 20:42

Už fakt nutně potřebuju brejle. Četla jsem „hnojení bankovek“ a říkala si, co to je za blbost. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27511
19.5.16 20:43
@Gingerka píše:
Už fakt nutně potřebuju brejle. Četla jsem „hnojení bankovek“ a říkala si, co to je za blbost. :mrgreen: :mrgreen:

JÁ TAKY!!!
Otevřela jsem to téma jen proto, abych viděla, jestli se to stalo ještě někomu :lol:

Pardon za OT

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10706
19.5.16 20:44
@Gingerka píše:
Už fakt nutně potřebuju brejle. Četla jsem „hnojení bankovek“ a říkala si, co to je za blbost. :mrgreen: :mrgreen:

Já četla hojení bankovek. Brýle mám na dálku, spíš si říkám, že bych měla jít spát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10706
19.5.16 20:46

@Bábrdl tak to jsem zvedava, jestli se zakladatelka něco dozví, když jí sem polezou samé takové, co neumí číst :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
19.5.16 21:22

Ty dvě první odpovědi jsou výstižné, tak mi to stačí :P
A jestli máte hnojivo na rozmnozeni bankovek, tak si radu taky ráda přečtu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5240
19.5.16 21:40
@MarkyM píše:
Ty dvě první odpovědi jsou výstižné, tak mi to stačí :P
A jestli máte hnojivo na rozmnozeni bankovek, tak si radu taky ráda přečtu :lol:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5240
19.5.16 21:42
@MarkyM píše:
Prosim o názory čím hnojite balkonovky? Konkrétně muskaty a surfinie? Používáte hnojivo přímo na konkrétní kytky a nebo mužu na vše pouzit Kristalon plody a květ? Jaké máte zkušenosti? Moc děkuji

Já mám pocit, že je skoro jedno, čím se hnojí. Jakékoliv hnojivo na pelargonie nebo balkonové kytky je v pohodě. Já mám spíš problém s tím, že tady u nás ve vinařské obci mi to všechno žerou mšice, molice, napadá mi to padlí. Sice tady roste vše, ale těch potvor a nemocí je tady fakt požehnaně. Udržet kytky zdravé do podzimu chce u nás armádu postřiků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
20.5.16 10:58

Kristalon plod a květ taky používám, Bezvadný je i rašelinový výluh z trusu kalifornských žížal od Agra. Ale finančně se nevyplatí. 1L stoí okolo 130 kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
20.5.16 11:42

@MarkyM
Taky se přidám a pochválím hnojivo Kristalon „Plod a květ“. Vyzkoušela jsem i jiná, ale Kristalon je nejlepší. ;)
Jsem ráda, že nejsem sama a také se přiznám, že v první chvíli jsem četla hnojení bankovek. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
16.4.17 09:41

Taky jsem nejspokojenější s Kristalonem. Používám Květ a plod nebo Glod. Už se těším na krásné muskaty.
Kombinuji s Lignohumatem a Vitality Komplexem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama