Sex při ovulaci, po operaci cysty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Reezi
Povídálka 19 příspěvků 13.03.13 13:25
Holky potřebuji radu prosím :)

Ahojky začnu tím, že mám nového přítele a rozhodli jsme se počkat a nic neuspěchat jenže jak už to tak bývá nějak se to zvrtlo a k sexu přece jen došlo a přesně v době ovulace. Takový menší detail, že po operaci cysty jsem ještě neměla prášky. Měla jsem to dostat v pátek, ale stále nic. No břicho občas bolí, motá se mi hlava, prsa už mě taky začínají bolet…Těhotenský test, říkala jsem si, že počkám ještě pár dní abych měla fakt jistotu. O víkendu budu s přítelem a tak uvažuji jestli mu to už mám říct, aby si případně zvykl na možnost, že budeme mít miminko a nebo počkat ještě až si tím budu fakt jistá. Děkuji za vaše názory :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 13.03.13 13:27

Co řešíš jako udělej si test a uvidíš…příteli si to asi měla říct už předtím- to že nebereš prášky ;)

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 13.03.13 13:31

Takže test neděláš, i když meškáš, ale nového přítele se chystáš pořádně vyděsit, ty jsi fakt dobráček :lol:
Jdi si koupit nějaký pořádný test, počurej ho, protože výsledek po promeškané ms už bude poměrně hodně jistý a teprve pak něco říkej příteli.
A nebo mu to řekni, ať se taky chvíli klepe a příště drží vášně na uzdě nebo si pořídí kondomy, to je taková šikovná věcička, která brání otěhotnění. I když mám takové tušení, že už ji potřebovat dalších 9 měsíců nebudete :think:

Reezi
Povídálka 19 příspěvků 13.03.13 13:31

Test si určitě udělám :) v té době jsem měla zakázaný sex, po té operaci, takže jsem mu ty informace chtěla servírovat postupně, aby toho na něj nebylo moc no a dopadlo to takhle…

pikola
Generální žvanilka 21424 příspěvků 1 inzerát 13.03.13 13:31

A to jste spolu soulozili jako uplne poprve a bez ochrany? 8o

Naima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.13 13:32

Ehm, v návaznosti na předchozí uzamčenou diskuzi to pojmu velmi kulantně. Ani nevíš, jestli jsi těhotná a chceš to sdělovat svému novému příteli, se kterým jste se rozhodli počkat a nic neuspěchat? Na zahnání nápadníka dobré. Dokud nebudeš vědět, že jsi opravdu těhotná, tak ho nestraš.

Jen takový dotaz - on to věděl, že nebereš prášky nebo mu ten malý detail unikl?

Náměsíčná
Závislačka 4423 příspěvků 13.03.13 13:32

Jakou chceš radu? udělej si test. jestli jsi měla mít ms v pátek tak dneska už by to mělo být jasný.

Saffiraa
Závislačka 3978 příspěvků 12 inzerátů 13.03.13 13:32

Kup si dobrý test a budeš vědět hned ;) no a jestli bude pozitivní, tak mu to o víkendu řekni…

Loll
Závislačka 2929 příspěvků 13.03.13 13:33
@Naima píše:Jen takový dotaz - on to věděl, že nebereš prášky nebo mu ten malý detail unikl?

Tak ono mu toho uniklo krapet víc. :mrgreen:

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 13.03.13 13:34
@Reezi píše:
Test si určitě udělám :) v té době jsem měla zakázaný sex, po té operaci, takže jsem mu ty informace chtěla servírovat postupně, aby toho na něj nebylo moc no a dopadlo to takhle…

ty jo a věděl, že nebereš prášky? 8o

sara1000
Kelišová 5633 příspěvků 13.03.13 13:34

Ahoj, a neresila jsi podobny problem v prosinci? Tehdy jsis vzala Postinor, pokud ja vim. To i pres to, jste si opet nedali pozor? Promin, ale to opravdu nevim, co ti na to rict… :nevim:

Verca1989
Echt Kelišová 9092 příspěvků 13.03.13 13:37

No já nevím jestli jsem moc hysterická ale s novým přítelem bych si teda na tohle dávala bacha, když jsi nemohla brát prášky, tak jste přece měli použít kondom ne?

Jinak test bych si udělala hned, pak teprve řeš další věci…

Naima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.13 13:37
@Loll píše:

Lehla jsem pod stůl :lol: :lol: :lol: :palec:

Jitule222
Stálice 94 příspěvků 13.03.13 13:37

Hmm dobrý…náhoda je blbec, takže bych na tvém místě s těhotenstvím počítala. Já vysadila prášky kvůli operaci žlučníku, ochranu jsme nějak extra neřešili (teda spoléhala jsem na chlapa, že si dá pozor), a máme z toho 2 kluky jako buky :D. Ale teda po 3 letém vztahu…takže to ani tak nevadilo, s tím, že te´d už manžel děti moc chtěl :). :srdce:
Jinak dost dobře nechápu, proč jsi k sexu svolila, když jsi to měla zakázané od doktorů, to mi hlava nebere… :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 13.03.13 13:38
@Loll píše:
:palec: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama