Hormonální profil. Kde udělat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.6.22 09:00

Hormonální profil. Kde udělat

Ahoj, můžu se zeptat, kdo všechno může nechat udělat hormonální profil kromě Gynekologa?

Jde o to, že mám únavu, méně menstruace.
Podle mě doktorky můj věk, 34 let, únava a kratší a slabší menstruace nejsou indikací k tomu, aby se dělal.

Krevní testy přes obvodaka mám v pořádku, Štítná žláza také. :nevim:

Popravdě docela mě doktorka namichla :pocitac: Nezapomněla připomenout, že jsem měla už v lednu přijít na kontrolu ( :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: ). Těžko vzhledem ke Kovidu a práci.

PS: problémy už byly před Kovidem, tak že tímto není.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34526
23.6.22 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu se zeptat, kdo všechno může nechat udělat hormonální profil kromě Gynekologa?

Jde o to, že mám únavu, méně menstruace.
Podle mě doktorky můj věk, 34 let, únava a kratší a slabší menstruace nejsou indikací k tomu, aby se dělal.

Krevní testy přes obvodaka mám v pořádku, Štítná žláza také. :nevim:

Popravdě docela mě doktorka namichla :pocitac: Nezapomněla připomenout, že jsem měla už v lednu přijít na kontrolu ( :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: ). Těžko vzhledem ke Kovidu a práci.

PS: problémy už byly před Kovidem, tak že tímto není.
:roll: 8o já jsem teda v lednu na kontrole na gynekologii byla, i loni v lednu - gynekologové na rozdíl od praktiků běžně ordinovali, a v práci jsem si to nadělala, také existují propustky na lékaře
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
23.6.22 10:15

CAR tam dělají hor prof důkladně, ale bez indikace si zaplatíte (bez důvodu nejde na pojišťovnu).
Nezapomeňte na AMH, platí se vždy. Určuje ovariarni rezervu.
Taky si můžete zajít do soukromé laborky a zaplatit si přímo, je to levnější, ale musíte vědět, co chcete odebrat. Štítku uz máte (bývá součástí HP).
FSH, LH, nektery androgen (testosteron/kortisol), progesteron (1 a 21 den cyklu pro porovnání, jestli ovulujete), AMH, možná prolaktin…

Když si zaplatíte, bez indikace u svého gynekologa…nemůže napsat indikaci (aby proplatit pojistovna), kdyz není důvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 10:34

@stinga Kdyz jsi pracovně pryč, tak asi těžko. Ale díky za radu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 10:40

@stinga a ještě se nauč číst, ty Kovidem :roll: :mrgreen:

Nikdo nepsal, že doktoř neordinovali

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 10:48

@jejjej Tak že to, že mám slabci menstruaci, kratší a samotné období mezi menstruacemi kratší, není pro moji doktorku důvod udělat kontrolu hormonů???

Bezva :roll:

Hlavně, že ne sjezdu jak sysla :mrgreen:, že jsem měla být v lednu na kontrole

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 10:49

Pardon za chyby. Slabý signál a zasekany telefon

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
21621
23.6.22 11:39

No tak si je nech normálně udělat jako samoplátce.

Jinak gynekoložka má pravdu - téměř jistě ti vše vyjde v normě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat