Hormonální tělísko Jaydess - deprese

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.9.21 20:25

Hormonální tělísko Jaydess - deprese

Přeji krásný večer :mavam:,

mám tu dotaz na Vás, ženy, ale třeba i na muže, pokud jste to u vaší partnerky nějak zpozorovali.

Letos v červnu jsem si nechala zavést hormonální tělísko Jaydess (prášky nemohu). Kromě neustálé bolesti v podbřišku a pocit, že to tělísko cítím, jsem si také všimla jiných věcí. Neustále se mi vrací zánět močového měchýře, opravdu strašný, prášky nezabírají. Také od té doby v kuse krvácím (a to jsem zkusila Detralex, Exacyl, Ascorutin,…). Přijde mi, že i zadržuji vodu (+ cca 7 kg, a to se v jídle hlídám). Sportování nepřichází v úvahu, strašně mě to vyčerpá a pak mám i šílené křeče.

Co jsem ale vypozorovala, je změna nálad. Začala jsem pociťovat strašně úzkostné stavy, deprese, strach o blízké (že se jim něco stane, že brzy umřou), přičítala jsem to tomu, že jsem i přišla partnerovi na nevěru, takže jedno s druhým, ale deprese byly tak silné, že jsem kolikrát i měla pomyšlení na sebevraždu :nevim: (i když vím, že bych si nic neudělala). Cítím se proste úplně vyměněná, nepoznávám sama sebe.

Mate to některá podobně, opravdu všechno tohle muže způsobovat telisko nebo něco jiného? Dle výsledků z krve totiž na nic nepřišli, to jsem zdravý člověk. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1319
16.9.21 20:47

Měla jsem měla jsem taky toto tělísku a po roce jsem to vzdala, a nechala ho vytáhnout. Pořád jsem špinila. MS byla ještě bolestivější než předtím. Deprese jsem teda neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3016
16.9.21 20:59

A je zavedené spravne? Ja mam hormonální a spokojenost. Depky, blby nalady, blbou ms, zadržování vody jsem mela naopak po praskach

Mozna lepsi v tvem pripade to vyjmout at mas klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 21:15

@Micaella22 zavedené je správně, jak sama doktorka řekla, když delala ultrazvuk, tak i v nemocnici, kde mě nechali vyšetřit na Urologii gynekologem, protože mi urolog řekl, že ten močák muže být podrazden teliskem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.21 14:38

@Angry_birds upřímně, já ani nepoznám, kdy mentruace přijde, protože opravdu krvácím pořád v kuse a ne málo.. někdy je to třeba den-dva v klidu a pak najednou se to zase spustí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
17.9.21 14:47

Chápu, jak říkám já to přežila rok, potom jsem to prostě chtěla vytáhnout. V ambulanci to nešlo, tak jsem musela jít na zákrok pod narkozu. Jediné malé plus bylo, že mi teda výrobce vrátil peníze za tělísko. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.21 14:48

@Angry_birds Jako fakt? 8o a to jste řešila s vaší gynekoložkou nebo přímo s výrobcem? Já se totiž obávám, že mi nedají nic.. Gynekoložka mi jasně řekla, že pokud se rozhodnu pro vyjmutí, nedostanu. nic. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
17.9.21 14:56

@Himbeere48
Ptala jsem se na to tenkrát gynekologa, jestli by to šlo zkusit reklamovat, jelikož měli na webu u výrobce něco v tom smyslu, že když tělísko nesedne, tak garantují vrácení peněz… Už přesně nevím jak to bylo, ale je zase fakt, že já to měla hned když to byla novinka.

No gynekolog mi tenkrát teda řekl, že rok je dlouhá doba, ale zkusí to, potom mi tvrdil, že se k tomu nevyjádřili, tak jsem psala sama výrobci, a ti mi odepsali, že moji “reklamaci” vyhověli. Tak se mi peníze vrátili. Ale fakt nevím jak je to dnes. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.21 14:58

@Angry_birds Jelikož už jsem opravdu rozhodnutá, že si tělísko nechám vyndat, zkusím napsat přímo výrobci. Děkuji, snad to nějak vyjde. :kytka: I když upřímně, raději obětuji 6500 Kč než svoje zdraví a nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat