Hra Activity Děti nebo Junior?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
354
5.4.10 23:07

Hra Activity DĚTI nebo JUNIOR?

Prosím poradí mi někdo, kterou z těchto dvou her vybrat pro skoro 6 letou holčičku? Nemohu se rozhodnout, neboť u verze DĚTI uvádějí, že je pro děti od 4 let, a u verze JUNIOR pro děti od 8 let. Dcerka je na svůj věk docela bystrá a šikovná a myslím, že by ji tato hra zaujala. Verzi pro dospělé znám, takže vím, jak se hraje, jen bych byla ráda, aby dcerka měla šanci slova vyjádřit a uhádnout a naopak, aby nám chvíli vydržela, tzn. nebyla příliš jednoduchá. Doplňuji, že by ji spíše hrála s dospělími nebo staršími dětmi.
Za případné příspěvky děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3138
6.4.10 07:51

ja bych volila aktivity junior,hrala jsem ji a je opravdu lehka,vyhodou u aktvity deti je ze jsou tam obrazky ale zkusenosti s ni nemam,pokud budou hrat jeste vetsí deti volila bych ale asi junior :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
20.11.11 10:45

já zase nevím, jestli po kluky 12 a 8 let koupit klasické nebo junior. Starší je docela rozum, tak se bojím, že by ho junior nebavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27206
20.11.11 10:57
Jaruskaaa píše:
já zase nevím, jestli po kluky 12 a 8 let koupit klasické nebo junior. Starší je docela rozum, tak se bojím, že by ho junior nebavilo.

Klasické aktivity mají celkem složitá slova, bála bych se, že bude mít mladší problém - napadá mě Umrlec (předvést). My hráli Juniorské s deváťákama a šlo to. Na druhou stranu ty klasické jsou investice do budoucna. I ten mladší do toho doroste a pravidla se dají v případě potřeby upravit (někdo mu vysvětlí, co to znamená…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
3.12.12 10:47

Jakou verzi hry Activity?

Zdravím :mavam:,
vybírám dárek pro synovce a neteř (sourozenci). Slečně je 7 a klukovi 11. Oba jsou na svůj věk velmi bystří a zvídaví. Stolní hry zbožňujou. Tak mě napadlo jím letos pod stromeček koupit hru Activity. Jen teď nevím, zda koupit tu klasickou, nebo verzi Junior a nebo jsem zahlédla, že je i nějaká nová Junior turbo.
Co byste mi doporučili? Mají jí Vaše děti doma?
Díky :kytka:
J.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
14.12.15 08:45

Prosím, jaký je rozdíl mezi aktivity junior a activity junior turbo? Co je lepší? Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11338
14.12.15 08:53

@CokeLady Nechci Ti dělat hokej, ale my máme Party Alias a to můžu vřele doporučit :)

Jinak tady jsou popisy všech tří http://www.agatinsvet.cz/activity-deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
4.1.16 20:06

Actvity orginal nebo kompakt?

Ahoj jaký je prosím rozdíl mezi Activitami orgiginal a kompakt? https://www.mall.cz/…vity-kompakt?… (koukám, že ty kompakt jsou menší..asi cestovní?) a jak je to s hrací deskou..do, které by jste šly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8989
4.1.16 20:10

Mame doma Activity kompakt a pak jeste nejake vetsi a ano, rozdil je v tom, ze ty male jsou cestovni. Tedy na bezne hrani jsou mnohem pohodlnejsi ty velke (v tech cestovnich mi i prijde, ze je mene karet a veci). Ale zase my hry tahame x-krat za rok s kamarady na chalupu a ty velke by se tahat nedaly, takze pro nas maji vyznam oboje (velke doma, male na cesty) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
4.1.16 20:22

@Aliik jj děkuju..já jsem právě hrála kompakt..a teď spíš rozmýšlím nad cenou :think:.. kompakt jsem našla za 320+- a klasik za 529. (sice už je tam i tak sleva) a když je po vánocích.. u nás by zůstaly asi spíš doma..možná na nějaký ten výlet občas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat