Reklama

Hrací deka Duet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elka01
Povídálka 22 příspěvků 22.10.08 19:05
Hrací deka Duet

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na zkušenosti s hrací dekou DUET od Tiny Love.
V popisech prodejců jsou stejné údaje, dvě, tři, věty, ze kterých se člověk nic nedozví. Zajímá mne, jaké obsahuje hračky na zavěšení, zda má nějaké šustící místa nebo pískací, vydávající zvuky…???

V čem je lepší od ostatních levnějších?

Může mi někdo odpovědět?

Budu ráda za každou odpověď.

Reklama

Reakce:

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 23.10.08 09:42

ahj, moc neporadím, mi máme doma jen hrazdičku, ale skus se podívat tady: http://www.promimi.cz/detail.php?… mají to tam moc pěkně vyfocený. třeba aspoň trochu pomůžu…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >