Hračka, která učí čísla

1837
27.5.08 14:27

Hračka, která učí čísla

Ahoj všem,
mám 22 měsíční dceru, která miluje čísla. Venku pořád ukazuje na SPZ aut a musíme dokola opakovat jejich názvy. Ještě se jí to docela plete, tak bych jí chtěla pořídit hračku, která nějakým zábavným způsobem učí čísla. Máte někdo nějaký tip?
Předem díky.
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.5.08 14:48

ahojki, podobnou milovnici čísel mám taky doma :) jsou jí teda už 3 roky, ale cca od těch dvou let to pozoruju. Koupila jsem magnetickou tabuli, středně velkou, a magnetická čísla a písmena, to je panečku zábava. Pak má taky takový jakoby cestovní „kufřík“, který se otevře a vysune se magnetická tabulka. obsahuje spoustu magnet. čísel a písmenek. Taky křídy na malování na tu tabuli, ale to jí občas už i odebírám :) Ale čím jsme začínaly v těch dvou letech, byla pěnová písmena a čísla v pěnové podložce, dala se vyndavat a zas tam dát, taková vlastně vkládačka. dodnes to mám doma, pravda, už víc frčí ta magnetická, ale když je nejhůř, postačí i tohle. Pak mě taky napadá třeba pexeso nebo domino s čísly, to teda nemáme, ale taky by se mi líbilo, pokud tedy existuje. A určitě existují další věci, už mě ale nenapadají .()
nepřihlášená Anik

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.5.08 21:03

Tak to přesně vím, dcerka od kamarádky má něco jako pejska od Fisher-Price, ale má na tlapičkách, ouškách, a nožičkách číslice. No a ten (myslím) medvídek říká: zmáčkni jedna, když to dítě trefí tak řekne, výborně, jsi šikulka, když to netrefí, tak řekne, špatně, zkus to znovu. Mluví zřetelně a viděla jsem to myslím v nějaké větší hračkárně, možná Puntanela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.5.08 21:07

http://www.aukce.estranky.cz/…ek_30cm.html

Tady jsem to i našla.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
19269
27.5.08 22:05

Ahoj Romiku
Nech ji koukat na losování šťastných 10 a sportky. :lol: :lol: :lol: A v pondělí v 8:30 na sezamovou ulici. :wink:
Kubíka strašně bavily čísla písmenka a u těhle pořadů byl spokojený. :wink:
Potom je ještě dobrá mluvící abeceda,ale ta se už bohužel nevyrábí. :(
http://www.kralovstvi-deti.cz/…l/mix/18.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
28.5.08 08:27

Stejně jako Jirabobes jsem chtěla napsat tu mluvíví abecedu u nás měla na 3narozeniny velký úspěch :D
Ona se už nevyrábí jo???? 8O 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
28.5.08 08:47

Od Fisher Price máme ještě mluvící telefon a hodiny, živou abecedu jsme podědili po synovcích asi před rokem, měla velký úspěch a teď si s ní hraje už sám…tak škoda jestli se nedělá, třeba by se dala sehnat použitá, u nás ji likviduje už třetí dítě a pořád drží .....jinak magnetky, tiskátka a samolepky máme taky… občas hraje karty s tátou na počítači…
A losování v televizi jak píše jirabobes je super!!…po večerníčku u nás nejoblíbenější pořad :lol: :lol: možná bere večerníček jen jako čekání na šťastných 10, i to je možný.

• Citovat
  • Upravit
19269
28.5.08 08:48

Je to tak.Už se nevyrábí. :cry: Já jsem ji sháněla pro děti,protože ta,kterou měly před 3 lety už nefunguje. Koukni na MMB,jak je žádaná. :roll: Nakonec jsem ji sehnala od jedné paní.A to asi pře 3 lidi.Znáš to,paní zná paní,co zná paní,která má dceru.A ta dcera to prodávala. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.5.08 09:22

ta živá abeceda se vyrábí, nedávno jsem ji kupovala holce k narozkám. Na MMB, ale novou. Teď jsem v práci, nemám ji tudíž u sebe, ale mám akorát pocit, že se to jmenuje Mluvící kniha nebo tak nějak, vypadá to ale hodně hodně podobně jako na obrázku výše a princip je úplně stejný. Opět nepřihlášená Anik

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.5.08 09:52

Ten telefon od Fisher Price máme, ale nedoporučuju, mluví tak nějak mumlavě, navíc jsou tam písmena i čísla na dispeji vysvětlena body a třeba 9 bych nepoznala ani já.
Pro malé dítě je to moc velké a neohrabané.
Možná, že na to teprve příjde čas. Malý má 2,5 roku. Máme to asi od prvních narozenin.
Ten pejsek je daleko lepší a asi bude i levnější. Živou abecedu jsem ještě neviděla, ale moc se mi líbí. Holky jak to mluví? Je tomu rozumět? Šťastných 10 je dobrej nápad.

Ta první anonymní Věra (omlouvám se, ale zase mi nejde přihlášení)

• Nahlásit
  • Citovat
1837
28.5.08 10:40

Ahoj holky,
díky moc za napady. Toho počítacího medvídka už jsem objednala, vyloženě mě uchvátil. Určitě se mrknu i po jiných tipech od vás.
Na losování po Večerníčku koukáme, Nikolka to má raději než Večerníček samotný, jakmile spustí znělka začne vřískat: „cisilka! cisilka!“ Je s ní sranda, jen nevím, po kom tu lásku k číslům zdědila, po mě teda určitě ne :D

Romana + Nikolka + holčička 36tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
28.5.08 19:44

Romiku - třeba výhledově do budoucna -
„dětský počítač“!!
My ho dostali k ježíšku (stojí teda tisícovku… ale má to spoustu dalších funkcí), je to myslím „Barbie“ (jako Barbie zrovna nemusíme,ale ona je na tom jen nakreslená a je to růžový, tím to končí)

naše malá se naučila mačkat číslíčka a „paní z počítače“ jí je čte, uplně strašně ji to baví - na tom jsem vlastně zjistila, že se jí ta čísla líbí. a potom jsme taky dostaly od kamarádky nějaký úplně levný kostičky s číslama, je to stavebnice a na to jsme nalepily samolepky.
Malá sice očividně neví, k čemu jsou čísla dobrý, ale nevim proč, uplně ji fascinujou, a hlavně když jde před večerníčkem sportka :-))))

Na tom počítači je malý displej, kde třeba i hrajou písničky, tancujou tam černobílé obrázky. Celkově oblíbená hračka.
Jinak u nás stejně jako u tebe - taky nechápu, kde naše malá vzala lásku k číslům. Já jsem vyslovenej antimatematik a manžel ještě víc :lol:
fuj jak si vzpomenu jak mě kdysi mamka cestou ze zahrady drtila násobilku tak se osypu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.6.08 21:15

Ahoj Romano, tak jak jste spokojení s medvídkem?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama