Idelyn nebo Canesten Gyn?

236
10.7.16 17:15

Idelyn nebo canesten gyn

Holky po oholení intimních partií jinou pěnou než obvykle - stejná značka ale jiná vůně, to mám dole nějak rozhozený. Tak se chci zeptat, co mám spíš použít, canesten či idelyn? Nic nesvědí, občas to zapálí, mírný výtok, klasika.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Janli
11.7.16 00:25

Tady stačí Idelin, obsahuje koncentrovanou kyselinu mléčnou. S canestenem by to bylo jak s kulovnicí na komára :lol:. Já mám pro tyhle případy doma Gynokaps. To jsou kapsle s bakteriemi a jakmile se objeví podráždění, jednu na noc zavedu. Mě osobně to moc pomáhá. Po holení, po bazénu, po náročném sexu :lol:

  • Citovat
  • Upravit
236
13.7.16 11:46

Díky za radu :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty