Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Holky po oholení intimních partií jinou pěnou než obvykle - stejná značka ale jiná vůně, to mám dole nějak rozhozený. Tak se chci zeptat, co mám spíš použít, canesten či idelyn? Nic nesvědí, občas to zapálí, mírný výtok, klasika.
Tady stačí Idelin, obsahuje koncentrovanou kyselinu mléčnou. S canestenem by to bylo jak s kulovnicí na komára
. Já mám pro tyhle případy doma Gynokaps. To jsou kapsle s bakteriemi a jakmile se objeví podráždění, jednu na noc zavedu. Mě osobně to moc pomáhá. Po holení, po bazénu, po náročném sexu
…