Iva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  07.05.03 11:01
Iva

Mohla by mi některá z vás poradit? Už dva měsíce se snažíme s přítelem o mimi, ale zatím nic. Teď se zase blíží termín menzes a já doufám, že to nedostanu. Chci se zeptat jak brzy po oplodnění se začnou projevovat nějaké příznaky? Myslím bolest prsou nebo břicha.Je to až po vynechání menzes nebo ještě dřív?

Reklama

Reklama

Reakce:

stesticko
Stálice 69 příspěvků 08.05.03 05:21
Iva

Ahoj

U mne to bylo tak, ze jsem zjistila ze jsem tehotna kdyz jsem svoji pravidelnou menzes nedostala. Bricho mne vubec nebolelo a prsa jsem mela takove stejne jako kdybych menzes dostat mela. Prsa me zacaly pobolivat az kdyz uz jsem byla vic jak 2 mesice tehotna, ale rozhodne prvnich 6 tydnu jsem vubec nic nepoznala. Ja jeste k tomu jsem nemela zadny odpor k jidlu, proste zadne priznaky. Je to individualni, kazda zena to vnima jinak, tak se neboj ze jestli zatim nic necitis ze nejsi tehotna, protoze klidne muzes byt. Drzim Vam palce, at se vam to co nejdriv povede.

Ahoj Gabi a stesticko 23T+3

Anonymni  09.05.03 10:42
Iva

Moc Ti děkuji za tvou odpověď. Musím přiznat, že jsi mi dodala novou naději. Přeji Tobě i Tvému děťátku hodně štěstí lásky a spokojenosti.Vždyť ty děti jsou jediný jasný světýlko v tomhle pitomým světě. Měj se

Anonymni  09.05.03 11:53
Iva

Ahoj!

Příznaky se u mě začly projevovat tak v 5.-6.tt a to nevolností, nejhorší to bylo ráno když jsem si čistila zuby. Ale to už jsem věděla, že jsem těhotná. Dělala jsem si test asi 2 dny po vynechání MS. Příznaky jsem měla úplně stejné jako kdybych měla dostat MS. Přeju hodně štěstí!

Katka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama