Jak mám vyvolat menstruaci?

3.1.20 22:43

Jak mám vyvolat menstruaci?

Ahoj jmenuji se Markéta a je mi 16 let. Mám problém že všechny mé spolužačky a většina holek ze školy v mém věku má menstruaci jenom já ne. Ke gynekologovi ještě jít neplánuji a spíše bych tam šla až to bude opravdu potřeba. Koukala jsem se na internet jak ji vyvolat, ale většina funguje pouze pokud jste ji měli nebo je to samé sex nebo víno. Prosím poradte mi jak ji vyvolat. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
3.1.20 22:44

@Marketa555 sama nijak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1427
3.1.20 22:50

Tak zalezi, proc ji nemas. Jestli treba opravdu hodne sportujes nebo jsi velmi hubena, muze to mit vliv a staci ubrat na pohybu nebo pridat na jidle. Vic poradi gynekolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 22:57

Ahoj. Ve Tvém věku bych se určitě poradila s maminkou a navštívila gynekologa. Může to být jen tím, že jsi třeba příliš hubená apod., jistotu Ti ale dá jen lékař. Nic se neboj, menstruace určitě dorazí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
4.1.20 00:18

Nijak. Menstruace je hormonalni záležitost, kterou sama doma babskymi radami neovlivnis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 10:13

Já bych klidně ještě počkala jestli nedorazí sama. Já ji měla až na konci 16 a pravidelně v půlce 17. A taky jsem neviděla důvod jít k lékaři. Tušila jsem že se u mě první menstruace dostaví později než u kamarádek. Byla jsem o proti ostatním ve všech takových věcech opožděná. Prsa mi začala růst až na střední, nemalovala jsem se, kluci mě vůbec nezajímali. Všechno to u mě začalo až tak kolem 18 kdy jiné holky už měly třeba 2 roky kluka.
Do těch 17 bych klidně počkala pokud se taky cítíš ještě nevyspělá nebo jsi nějak extrémně hubená.

• Nahlásit
  • Citovat
82
4.1.20 10:59

Po patnáctém roku věku by se to mělo řešit s lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama