Jak obléct miminko v zimě

22
11.3.16 08:52

Jak obléct miminko v zimě

Ahoj chci se zeptat jen tak pro porovnání, jak oblíkáte prcky v zimě do kočárku když je okolo nuly až -5stupnu. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
11.3.16 08:57

@Lennka 9 se synem jsem to delala vždy tak aby měl o vrstvu víc než ja. Zadne prehaneni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
11.3.16 09:03

@Lennka 9 Body, dupačky, teplý overal, rukavice, čepice, fusak. Ale vše z funkčního materiálu…v podstatě stejně oblékám od -20 do +5 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
11.3.16 09:04

@Lennka 9 Jen pro upřesnění takto oblékám novorozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
11.3.16 09:12

@Lennka 9 čemu říkáš prcek? můj kluk - body dl. rukáv, punčochy, na to kombinéza a sedí ve fusaku - boty má obyč capáčky :think: možná vypadá nabalený, ale má míň vrstev, než já… Jinak je rozdíl na chvílu vyběhnout a být venku - my jsme denně plus mínus 2-3 h, dle toho, jak rychle usne a spí, takže sebou pro sichr beru lehkou deku - když byl fakt mráz, tak jsem mu navíc přikrývala nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
11.3.16 09:41

Ahoj holky, když jsme u toho oblékání, už nevím :nevim: jsme teď po 6 nedělí. Byla jsem na kontrole u dětské lékařky a malej má na těle krupičku i takový krupičkovitý tělísko na levé tvářičce - doktorka řekla, že to má z potniček, že ho moc oblékám :roll: napsala mi speciální mast, kterou nám namíchaly v lékárně / pomáhá/ doma máme kolem 21C když koupu tak v koupelně 26. Na doma má malej oblečený bodýčko s dlouhým rukávem a dupačky. Ven má to samé akorát ho dám do overalu, čepičku a do kočárku, kde mám fusak a jinak nic :think: když ho vyndám, tak je spocený. Teď budu měnit zimní fusak za jarní, takový flísový od Emitexu protože ten zimní fusak má vevnitř beránčí kožíšek a teploty mají šplhat nahoru. Už fakt nevím co mu mám obléci, přeci mu nemůžu dát bodýčko s krátkým rukávem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
11.3.16 09:49

@Alčák1 místo dupaček dávej polodupačky :palec:a zvol takové ty ze slabšího materiálu

Příspěvek upraven 11.03.16 v 10:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25299
11.3.16 10:04

Ja malymu do kocaru davam bodicko, tricko, mikinu, puncochace, kalhoty, boticky, bundu, cepici a kdyz je faj velka zima tak i rukavice. Ma v kocaru fusak, ale vetsinou si stoupne nebo klekne takze funkce fusaku je nulova :D kdyz to shrnu tak ma vlasne o tu jednu vrstvu vic nez ja no :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15150
11.3.16 13:04

Když je pod nulou, dávám punčochy, body s dlouhým, slabší mikinu a kombinézu, je ve fusaku, ale mému miminku je už rok a půl :mrgreen:
Holky, když máte už větší dítě (ale nechodící) ve fusaku, přijde vám divné, aby mělo na nohách jen punčochy a ponožky? Myslím v tomhle počasí 5 až 10°. Mám ve fusaku i deku, když měl víc prostoru na nohy, míval je studené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat