Jak se obléct na večer?

221
6.8.15 18:04

Jak se obléct

Ahoj mohly byste mi prosím poradit co byste si oblekly?
Tmavě modré, těsné džíny, hnědo-černá tunika( bez rukávů, volnější) délka těsně pod zadek- možná do půl zadku. :oops: Jde mi o to co se k tomu hodí na večer když se ochladí? Nejaký svetřík, kratký na knoflíčky rozepnutý? Nebo delší aby tunika nečouhala? Nebo bundičku? Co bude vypadat nejlíp a v jaké barvě? Děkuji za případné odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38912
6.8.15 18:07

V tom chceš jit ven někdy v nejbližších dnech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22614
6.8.15 18:09

Jestli ti jde o nejbližší dny tak něco krátkého. I ráno v 6 hodin je hodně teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6128
6.8.15 18:10

Ted nepoutrebujes bundu celou noc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
6.8.15 18:10

Ano o víkendu. Vím že je horko, ale jdu až večer okolo 20 hod, tak nevím jak bude v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
6.8.15 18:11

@five5 No já bych k tomu dala(když už, v takovém vedru, jaké je i v noci, není třeba) nějakou koženou lehkou bundičku, kratší než je tunika.Ale jinak teda odvaha jít v tomto, v takovém vedru, než bych došla do cíle, mohla bych jít do sprchy :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25558

Příjemně chladno, bych šla v šatech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
@five5 píše:
Ano o víkendu. Vím že je horko, ale jdu až večer okolo 20 hod, tak nevím jak bude v noci.

má být tropiko.. nebrala bych nic ;) jdem večer taky ven, sukně a tílko to jistí :mrgreen: osobně bych nedala ani ty jeans :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68992
6.8.15 18:15
@martina.se píše:
má být tropiko.. nebrala bych nic ;) jdem večer taky ven, sukně a tílko to jistí :mrgreen: osobně bych nedala ani ty jeans :nevim:

Naprostý souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
6.8.15 18:19

Tak teď nevím co obléct :D :oops: a když jdete tancovat tak byste oblékly co? V kraťasech se mi nechce a sukni tu moc nenosím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
6.8.15 18:21

Vzala bych si šaty a k tomu svetřík. a naboso bez punčoch. jdeme dnes od 9 do letního kina a jdu v tričku a kraťounké sukni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
6.8.15 18:23
@five5 píše:
Tak teď nevím co obléct :D :oops: a když jdete tancovat tak byste oblékly co? V kraťasech se mi nechce a sukni tu moc nenosím :oops:

myslíš jako na diskotéku/zábavu? pak bych si vzala nějaké slabé upnuté kalhoty, ale ne džíny. a upřímně, i na tu diskotéku bych spíš volila sukni a tričko nebo šaty. záleží o jaký druh hudby jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221

Sukně a šaty moc nenosím, tak asi budu muset prohrabat skříň ještě, ale teď aspoň vím, že svetr ne :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38912
@five5 píše:

Tak to bych si nebrala ty džíny, ale sukni/šaty/kratasy a maximálně lehký svetrik (ale ten je asi zbytečný)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
6.8.15 18:24
@five5 píše:

Už ty kalhoty jsou moc (já jsem teda líná na šaty, takže se právě teď taky pařím v kalhotech a tílku), nic si neber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama