Jak vypadá ryska na testu?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 07:52
Jak vypadá ryska na testu?

Ahoj holky, o testech tady je mraky diskuzí, já vím. Ale odpověď jsem přesto nenašla. Včera jsem si dělala test Dr. Max, a vyběhl mi fakt mini duch, viditelný i po zaschnutí a bez naklánění. Jen chci říct, že o mimi se nesnažíme, takže nejsem,,snažilka" ani,,testilka", jak se s oblibou říká :lol: Moc testů jsem v životě neudělala, tak se chci zeptat, jak vypadá ryska? Slyšela jsem, že se Dr. Max hodně zhoršil a nechávají duchy skoro vždycky.
Ten můj je fakt slabý, ale je vidět jakoby stejná šíře jako té kontrolní čárky, jen je takový vyblitý. Takže, jak vypadá, když se objeví jen ryska?
Další test udělám až třeba ve středu nebo až o víkendu, dělala jsem ho jen pro klid, abych mohla hrát léky, které se v těhotenství nesmí. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
morinka7
Echt Kelišová 7577 příspěvků 26.08.19 08:13

To co popisuješ podle mě není ryska ;) Ale druhá čárka. Zkus další udělat za dva dny zda bude sílit.
Ideálně dej příště i fotku testu a napiš jaké máš zpoždění :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 08:15

@morinka7 Kojim, takže MS ještě nemám, proto ani nevím, kdy testovat :lol: Zkusím třeba ve středu, jsem tedy zvědavá, co z toho bude. Ale řekla bych, že ta ryska, hodně jsem o tom četla :think:

krysoleta
Stálice 79 příspěvků 26.08.19 08:22

Já moc nerozumím otázce :D Co je ryska? Regulérní čárka? Tohle je můj pozitivní test dva dny po vynechání menstruace, jestli chceš porovnat. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 08:33

@krysoleta Někde jsem četla, že Dr Max nechává falešné duchy, protože se objeví ta testovací ryska. Jenže nevím, jak poznat, jestli je to slabý duch nebo jenom ryska :lol:

krysoleta
Stálice 79 příspěvků 26.08.19 08:40
@Anonymní píše:
@krysoleta Někde jsem četla, že Dr Max nechává falešné duchy, protože se objeví ta testovací ryska. Jenže nevím, jak poznat, jestli je to slabý duch nebo jenom ryska :lol:

Jo takhle. Já jsem testovala s Dr.Max letos a když byl test negativní, tak byl opravdu negativní. Špatnou zkušenost s nimi nemám. Ještě mě napadá otázka, jak dlouho máš po porodu, když jsi psala, že kojíš. Jestli je to třeba čerstvě a nemůže to být pozůstatek hCG z předešlého těhotenství?

morinka7
Echt Kelišová 7577 příspěvků 26.08.19 08:43
@Anonymní píše:
@morinka7 Kojim, takže MS ještě nemám, proto ani nevím, kdy testovat :lol: Zkusím třeba ve středu, jsem tedy zvědavá, co z toho bude. Ale řekla bych, že ta ryska, hodně jsem o tom četla :think:

Pokuď je tam stejná tloušťka a jen „vyblitá“ barva tak to ryska nebude. To je jedna úzká čárka. Nemáš fotku toho testu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 09:11

@morinka7 moc to vyfotit nešlo :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 09:30

@krysoleta to ne, po porodu mám skoro pět měsíců :think:

krysoleta
Stálice 79 příspěvků 26.08.19 12:07
@Anonymní píše:
@morinka7 moc to vyfotit nešlo :lol:

Noo, fotka! Toto je pro mě negativní test. Ale pro jistotu zkus za pár dní :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 12:10

@krysoleta Kéž bys měla pravdu :lol: :lol: radši zkusím, snad je to ryska :lol:

Kosarka89
Nováček 9 příspěvků 26.08.19 15:06
Dotaz

Holky co myslíte?
Mám 4 dny do MS.
Testy citlivost 10,jeden mamatest druhý Galmed.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:19

@Kosarka89 U tebe to bude jasné :hug: Přeji, ať čárka sílí :hug: A mě přeji, ať ryska zmizne :lol: :lol: a ať je sněhobílo :lol:

Kosarka89
Nováček 9 příspěvků 26.08.19 15:30
Anonym

Děkuji :), no u tebe ducha také vidím, dost slabý ale vidím. Tak ať ti to dopadne tak jak si přeješ :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 19:10

@krysoleta @morinka7 Tak jsem nevydržela a zkusila dneska zase, a vylezl o kousek viditelnější duch než včera :think: Ale na Maxe jsem poslední dobou slyšela samá negativa, takže si koupím ještě jinou značku, ať mám jistotu. Moc mě to neuklidnilo :lol: Další dítě chvíli po porodu by byl masakr :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama