Jaké dámské softshellové kalhoty

168
29.8.21 13:29

jaké dámské softshellové kalhoty

Ahoj,
na podzim/zimu bych si ráda pořídila softshellové kalhoty, zatím žádné nemám. Můj jediný požadavek je pohodlný pas(možná náplet v pase). Na netu jich je plno, ale nemám možnost jezdit po obchodech a zkoušet. S jakou značkou máte dobré zkušenosti, kalhoty sedí a jsou pohodlné?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14540
29.8.21 14:22

Ahoj, já jsem loni kupovala v Tescu. Je to značka Regatta, jsem s nimi velmi spokojená :palec: Mají tam mimo jiné i super bundy atd. :lol: Je to britská značka, nepromoknou a prostě jsou úplně super :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14672
29.8.21 14:48

Jo, taky by me zajimalo.
Hlavne nejake prodysne a idealne zkracenou delku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
29.8.21 15:28
@smajlik40 píše:
Ahoj,
na podzim/zimu bych si ráda pořídila softshellové kalhoty, zatím žádné nemám. Můj jediný požadavek je pohodlný pas(možná náplet v pase). Na netu jich je plno, ale nemám možnost jezdit po obchodech a zkoušet. S jakou značkou máte dobré zkušenosti, kalhoty sedí a jsou pohodlné?
Děkuji.

Co od nich čekaš a kolik do nich chceš vrazit?
S napletem jsem měla kuladloo. Jsou pohodlne, s nepletu. Fajn cena. Ale nakonec mi nevyhovuji, promokaji přes svy. Ale to obecně všechny softy, I ty dražší. Protože nemají podložené svy. Takže jsem poradila nepromokave s membranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
29.8.21 15:28
@Lucie_Sx píše:
Jo, taky by me zajimalo.
Hlavne nejake prodysne a idealne zkracenou delku.

To kukadloo je právě delete podle vysky postavu. Prodysnost maj cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14672
29.8.21 17:37
@Lama Lama píše:
Co od nich čekaš a kolik do nich chceš vrazit?
S napletem jsem měla kuladloo. Jsou pohodlne, s nepletu. Fajn cena. Ale nakonec mi nevyhovuji, promokaji přes svy. Ale to obecně všechny softy, I ty dražší. Protože nemají podložené svy. Takže jsem poradila nepromokave s membranou.

Diky, mrknu. A jake mas teda ted..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
30.8.21 14:32

Díky,
ty Kukadloo jsem měla a mám na děti a jsem s nimi spokojená.
Cena ohledně těch kalhot může být tak do 4 tisíc, hlavně aby nepromokly, byly zateplené( je mi pořád zima) a měly ten pohodlný pas. Jelikož, přestože mám po dětech váhu zpět, tak mám širší pas a hodně klasických kalhot, pokud mi jsou v pase, tak je mám širší přes nohy a boky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat