Jakou máte sušičku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8026
23.11.21 11:35

Jakou máte sušičku?

Ahoj, já jakožto odpůrkyně sušiček po špatné zkušenosti, zkusím dát druhou šanci.. :lol: Měla jsem sušičku Bekko, a tu už nechci.
Takže hledám sušičku, co bude

• Šetřivá
  • Nebude jedno prádlo prát půl dne
  • Nesráží prádlo
  • Nebude stát majlant
  • Nutné aby měla nádobku na vylévání vody, nemáme zatím přístup k odpadu ve staré koupelně.
  • A velké + by měla, pokud by z vysušeného prádla šla cítit aviváž

Pokud vlastníte takovou sušičku, poprosím o přesný typ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79470
23.11.21 11:58

@mackA159 Mám jednu takovou, co krom nádoby na vodu splňuje všechno (ale odpad taky nepotřebuje), má jen jednu zásadní vadu - je 10 let stará a obávám se, že už takovou nikde nekoupíš :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56625
23.11.21 12:10

@mackA159 měli jsme 8 let sušičku AEG a chtěla jsem i novou, ale bohužel se nedala sehnat. Od jara máme Miele, kam se dají dát i vůně.
Aviváž při sušení v sušičce by se neměla vůbec používat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27547
23.11.21 12:13

Mám Siemens 5 let a teď si chci koupit Miele, ale asi to nebude splňovat kritéria ceny :lol: jinak prádlo voní, ale já v podstatě aviváž nepoužívám. Nemám ráda, když to pak voní až moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
23.11.21 12:48

Mám AEG a jsem s ní nadmíru spokojená.. Vodu taky vylévám z nádržky a prádlo mi krásně voní :) ;) Aviváž používat můžete, ale nejlépe eko.. Používám dovezené z Itálie nebo Německa a ta vůně? Je to pecka.. Vůně se mi line celým domem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
23.11.21 13:40

Já do sušičky aviváž nepoužívám, ale prádlo voní po gelu.
Máme letos koupenou AEG ProSense T6DBG28SC a jsem neskutečně spokojená :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
23.11.21 15:20

Mame AEG a naprosta spokojenost. Avivaz pouzivam jen trosicku a davam ji rovnou do bubnu pred pranim. Vim, ze se to nema, ale ja mam rada prave vuni avivaze. Gely mi proste nevonej :mrgreen: takze vice mene testuju, co to se susickou v budoucnu udela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat