Myčka Bosch 4

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.11.21 10:47

Myčka Bosch 4

Ahojky holky,
koupila jsem si novou myčku 60cm už ji mám v lince, nemám ji ale celou zasunutou kvůli hadicim vzadu, mám strach abych je neskripla.
Musí byt úplně zastrcena? Vadí to když není celá v lince? Je to ta podstavna.

Musí byt i úplně přesně 100% rovně? Podlaha není úplně rovna takže to asi nezvládnu

Dekuju za rady ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10876
15.11.21 11:14

Nevadí to ničemu. Kromě toho, že o to budeš zakopávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.21 11:23
@Cenarius píše:
Nevadí to ničemu. Kromě toho, že o to budeš zakopávat.

Nevadí nezakopavam o ni jen sem si myslela ze ti musí byt jak pracka perfektně vyrovnaná😜

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
15.11.21 11:39
@Maryškajana píše:
Nevadí nezakopavam o ni jen sem si myslela ze ti musí byt jak pracka perfektně vyrovnaná😜

U pracky mas ty same hadice jako u mycky, tak se neboj zabrat a klidne ji zasoupni.Kdyz ji nebudes zvedat, nemaji se kam ani skripnout hadice.

U pracky a mycky se tim vyrovnanim mysli, aby staly na rovne podlaze, pokud se tak nedeje, tak je trebas to nevim podlozit ci postoubovat nozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.21 11:42
@Ahep píše:
U pracky mas ty same hadice jako u mycky, tak se neboj zabrat a klidne ji zasoupni.Kdyz ji nebudes zvedat, nemaji se kam ani skripnout hadice.U pracky a mycky se tim vyrovnanim mysli, aby staly na rovne podlaze, pokud se tak nedeje, tak je trebas to nevim podlozit ci postoubovat nozky.

Přední nožky jsem vysunula přední část rovna, ale nevim jak to vypadá v zadu 😆 a nejsem si jistá jestli to nemá byt i vzadu přesně rovné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
15.11.21 12:12

@Maryškajana nemusí. Nebo se ti snad vevnitř taky bude otáčet nějaký buben?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat