Pračka Miele - spokojenost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
68
4.11.21 22:06

Pračka Miele - spokojenost?

Ahoj. Chtěla bych se zeptat těch, kdo mají pracku Miele (ideálně tu základní řadu W1 Classic) - jak jste s ni spokojene? Koupila jsem si ji před rokem a půl a jsem strasne zklamaná. Mám dojem, ze mi prádlo v podstatě ničí. Zda se mi, ze mám více zmolkateho prádla, ze mi více ničí různé potisky, flitry na dětském oblečení rychle mizí, ze prádlo se více odira, po vyprani a usušení se mi zda hrozne tvrde a neprijemne na omak. Je to něco, čeho jsem si všimla poměrně brzy po zakoupení a to si nemyslím, ze vych byla zbytečný hnidopich. Dokonce hsem zkoušela 2× reklamovat. Jednou tam byl technik, zda to není nějaký technicky problém, podruhé šlo dokonce prádlo do laboratoře. Poslali me k šipku, i když si myslím, ze ten posudek nebyl nezaujatý, jak se snaží prezentovat. Snažili se mi tvrdit, ze to je tím, ze peru v eko prostředcích a ze to je nekvalitním a starým prádlem. Zkoušela hsem pak prát i v neeko drogerií, ale subjektivně žádná změna k lepšímu. Nepoužívám tedy avivaz, ale to už mnoho let a nikdy hsem tvrde, na dotek nepříjemne prádlo nemusela řešit. Vždy vše v pohodě. Prosím, jaké jsou vaše zkusenosti? Už si připadám jak trubka :zed: ještě podotknu, ze tu mame velice měkkou vodu, takže v tomto problém není. Díky za postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
758
4.11.21 22:36

Mám asi 4 roky. Žmolkování a ničení prádla neznám. Hrubost nemohu posoudit, protože mám i sušičku a z té je vše jemňoučké. Já jsem velmi spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
4.11.21 22:42

@teeer taky bych neřekla, že ničí prádlo. Jsem spokojená. V jakých prostředcích konkrétně pereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15449
5.11.21 05:56

A nemůže to být třeba výběrem programu? Když pereš na eko program, tak to většinou dává strašně málo vody. No a pak nepreplňovat pračku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat