Bissell croswave pet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2928
16.10.21 21:00

Bissell croswave pet

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat mám asi měsíc vysavač Bissell croswave pet a chtěla jsem se zeptat, zda dáváte nějaký jiný prostředek krom jejich značky?
Pak ještě, zda je normální když je mokrý i filtr?
A sem tam, udělá zvuk jako by byl ucpaný, ale ucpaný není :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9138
16.10.21 21:32

Dávám jen jejich náplň. Ten zvuk, myslím, že když chce vylít vodu (naplnit). Filtr si teď neuvědomuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
16.10.21 23:37

Taky vám děla na plovoucce čáry? Dlažba super ale plovoucí podlaha nic moc..
Filtr mokrý mam taky, divny zvuk mi děla v případě, ze nemam spravne “vykloubeny” kloub, resp. když je to ve špatné poloze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2928
16.10.21 23:39

@MartinaCV děkuji, no pravě mě došel, tak jsem dala jiný a hrozně to pěnilo :think: :roll:… a hlavmě mi příjde, že se ho musí dávat docela dost a hned byl fuč, cena neni zrovna levná… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9138
16.10.21 23:41
@NicknackEK píše:
Taky vám děla na plovoucce čáry? Dlažba super ale plovoucí podlaha nic moc..
Filtr mokrý mam taky, divny zvuk mi děla v případě, ze nemam spravne “vykloubeny” kloub, resp. když je to ve špatné poloze..

Nedělá, ale vyčistím vždy při vylití vody a doplnění čisté vody dole tu gumu - prostě tu hlavici, která vytírá. Přejedu to desinfekčním ubrouskem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2928
16.10.21 23:42

@NicknackEK jojo, taky, ale projedu to vícekrát a tak to je Ok. Ten zvuk bude asi ucpaná ta nádržka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
16.10.21 23:42
@MartinaCV píše:
Nedělá, ale vyčistím vždy při vylití vody a doplnění čisté vody dole tu gumu - prostě tu hlavici, která vytírá. Přejedu to desinfekčním ubrouskem.

Mi to děla od prvního použití..jakoby ty kartace to nechávají za sebou zasmuckane..když se podívám proti světlu tak milion čárek vedle sebe 8o..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat