Horkovzdušná fritéza Patricca

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.9.21 10:29

Horkovzdušná fritéza Patricca

Dobrý den,

přemýšlím nad novou horkovzdušnou fritézou a vyběhla mi ve vyhledávači horkovzdušné fritézy od značky Patricca. Bohužel jsem se nikde nedočetla žádné recenze.. Vlastníte už někdo spotřebič této značky?
Konkrétně přemýšlím nad horkovzdušnou fritézou Patricca HFP-7
Líbí se mi ta velká kapacita a ten displej, se kterým by se mohla jednoduše ovládat.. :think:

Edit adminem: smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.10.21 22:03

Ahoj,
přesně tuhle fritézu jsem si koupila před měsícem a rozhodně nelituji. Posílám ti zde i fotečky, co jsem v ní vytvořila.
Určitě můžu doporučit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.10.21 10:50

Ahoj,

tuto fritézu jsem si pořídila před nedávnem a zatím jsem moc spokojena. Je velká, v pohodě v ní navařím pro sebe, manžela a naše tři dětičky. Všem moc chutná a navíc je to zdravě. No co víc si přát? :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.10.21 22:55

Zdravim

tento fritak jsem poridila minuly tyden a pouzivam ho zatim temer kazdy den, je skvely, ovlada se opravdu jednoduse, zvlada to i ma 12leta dcera :) 10/10 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.10.21 11:26

Dobrý den,

taky jsem zakoupila tuto fritezu a zatim mi nezbvyva nez souhlasit s nazory holek tady nademnou, friteza je uzasna, uz si bez ni vareni temer nedokazu predstavit, jediny problem je, ze je docela velka a vetsinou ji dokazu naplnit jen do poloviny

ale jinak je opravdu uzasna :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.10.21 13:17

Ahoj, tak jsem se taky stala majitelkou teto fritezy a zatim je v pohode, plni vsechny funkce co ma, zatim jsem spokojena, navic se mi libi i po designove strance :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 12:27

Tato friteza je super, udelam v ni opravdu spoustu jidla, navic zdrave a temer bez pridaneho tuku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat