Je tu někdo od Kooperativy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 27.06.10 21:23
Je tu někdo od Kooperativy?

Ahoj holky,pracujete některá v Kooperativě?Dě­kuji.

Reakce:
FloraBolger
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.10 21:31

Pracovala jsem 8 let - ale už rok zaměstnanec nejsem… :nevim:

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 27.06.10 21:46

chci se zeptat,zda nám na pobočce zdělí,zda zakoupený ojetý vůz byl někdy bouraný a popřípadě jak moc?

FloraBolger
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.10 22:04

Tak já pracovala jako likvidátorka pojistných událostí - ale ze životního a úrazového pojištění. Na přepážce jsem nikdy nepracovala…nicméně podle zkušeností bych na podání informací tohoto druhu nespoléhala. Sice by se info týkalo vozidla, které je aktuálně ve vašem vlastnictví, ale požadovanou informaci by museli čerpat z pojistné smlouvy (případně pojistné události) jiného klienta. A to už by bylo neoprávněné…

Aspera
Generální žvanilka 21175 příspěvků 1 inzerát 27.06.10 22:11

Podle mě se toto zjistit přes pojišťovnu nedá. Nezdá se mi, že byl nějaký centrální registr a proto si myslím, že nehodu mohla řešit jiná pojišťovna a tato to ani neví. Mamka v Koo také pár let pracovala a o takovéto službě nikdy nemluvila.

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 27.06.10 22:21

Tak jak jinak bych mohla zjistit,jak moc bylo auto bourané?Co když bylo třeba zrušené hodně a nám někdo řekne že jen lehce ťuklé?To jako můžeme jezdit ve vraku a nikdo nám to neřekne?

Aspera
Generální žvanilka 21175 příspěvků 1 inzerát 27.06.10 22:33

Leda dobrý mechanik, která auto proleze od střechy po výfuk a bude hledat zohýbané plechy, špatně nalakované atd. Když jsem kupovali auto tak jsem časem taky poznávala, které auto bylo ťuklé a které ne a které bylo hodně bourané. Ty díly už nikdy nesedí tak jak mají a barvy taky už nikdy nejsou úplně stejné.

Aspera
Generální žvanilka 21175 příspěvků 1 inzerát 27.06.10 22:34

A je pravda, že bourané auto dělá problémy, naše bylo bouchlé na pravém boku a zatéká nám do žlábku u kufru a v zimě to přimrzá. Jinak to naštěstí nevadí.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 28.06.10 09:59

nám při vstupní prohlídce do pojištění - ne teda u Kooperativy, ale u jiné technik zjistil, jak bylo bourané nějakou zkoušečkou laku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >