Jsem na ní závislá

Anonymní
5.10.20 18:40

Jsem na ní závislá

Ahoj:) asi začnu tím, že jsem takovej mamánek a tatánek.. je mi 20:) pracovala jsem s mamou rok v jedné firmě, ale potom mi skoncila smlouva a oni mi ji neprodlouzili, tim padem, jsem si musela najit neco jineho. A tal se stalo, nasla jsem a je to strasny, umim si predstavit, ze by me ta prace i bavila, ale to by tam musela delat i máma, abych věděla, že ji mám poblíž.. takhle me to nebavi a myslim si, ze mi to ani nejde. Treba kdybych se tam s nekym seznamila, tak by to bylo jine, ale ja se seznamovat neumim, neznam tam nikoho a celej den tam mluvim jen s tou, co me zaucuje (je ji kolem 50) takze vopruz. V praci mi to vubec neutika, kazdej den, se hrozne tahne.

Uz nevim co delat, hrozne me to nici, ze ji tam nemam, po večerech i brecim..
vim, mela jsem se uz osamostatnit, ale ja to asi neumim, nebo spis nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1895
5.10.20 18:51

Probůh, najdi si kamarády…tohle je fakt závislost. Musíš si zařídit vlastní život…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12289
5.10.20 18:52

Idealni zacit. Hele mit rada mamu, travit sni cas atp. je super. To co popisujes je fakt nezdrave. A treba to i mamku “obtezuje”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13397
5.10.20 18:57

Tak si udělej s mamkou nějaké pravidelne sedanky 1-2× týdne. Budeš se na ne těšit a zvyknes si.
Ty nemáš kamarady nebo pritele?
Bydlis sama? Co si poridit zvířátko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
5.10.20 19:06

To musí mít maminka radost, mít na krku 20 letou kobylu, co se neumí osamostatnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27581
5.10.20 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj:) asi začnu tím, že jsem takovej mamánek a tatánek.. je mi 20:) pracovala jsem s mamou rok v jedné firmě, ale potom mi skoncila smlouva a oni mi ji neprodlouzili, tim padem, jsem si musela najit neco jineho. A tal se stalo, nasla jsem a je to strasny, umim si predstavit, ze by me ta prace i bavila, ale to by tam musela delat i máma, abych věděla, že ji mám poblíž.. takhle me to nebavi a myslim si, ze mi to ani nejde. Treba kdybych se tam s nekym seznamila, tak by to bylo jine, ale ja se seznamovat neumim, neznam tam nikoho a celej den tam mluvim jen s tou, co me zaucuje (je ji kolem 50) takze vopruz. V praci mi to vubec neutika, kazdej den, se hrozne tahne.Uz nevim co delat, hrozne me to nici, ze ji tam nemam, po večerech i brecim..

Troll, ne?! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
5.10.20 19:12

Ahoj taky jsem pracovala s mamkou, je to super když si rozumíte…ale řeknu ti dělala jsem tak hroznou práci že kdybych si mohla vybrat vrátila bych čas a našla si něco co mě bude bavit a naplňovat, vydělala bych si víc peněz koukala po možnostech…jezdím za mamkou na kafe hrozně často-několikrát do týdne, už bydlím dlouho s přítelem ale stejně nevím co bych bez ní dělala…rozumím ti, ale když budeš dělat s lidma v tvém věku bude to pro tebe lepší :srdce: koukni se po jiný práci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
5.10.20 19:24
@Anonymní píše:
Ahoj:) asi začnu tím, že jsem takovej mamánek a tatánek.. je mi 20:) pracovala jsem s mamou rok v jedné firmě, ale potom mi skoncila smlouva a oni mi ji neprodlouzili, tim padem, jsem si musela najit neco jineho. A tal se stalo, nasla jsem a je to strasny, umim si predstavit, ze by me ta prace i bavila, ale to by tam musela delat i máma, abych věděla, že ji mám poblíž.. takhle me to nebavi a myslim si, ze mi to ani nejde. Treba kdybych se tam s nekym seznamila, tak by to bylo jine, ale ja se seznamovat neumim, neznam tam nikoho a celej den tam mluvim jen s tou, co me zaucuje (je ji kolem 50) takze vopruz. V praci mi to vubec neutika, kazdej den, se hrozne tahne.Uz nevim co delat, hrozne me to nici, ze ji tam nemam, po večerech i brecim..

Se divím že nespíš s rodiči v jedný postely :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1561
5.10.20 19:31
@Kaktusanda píše:
Se divím že nespíš s rodiči v jedný postely :mrgreen:

Co ty víš? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
5.10.20 19:38

Jste zbytečně zlé, dámy. A nevím, kde berete, źe by to mamku obtěžovalo. Dobrou rozhodně ne.
Asi máte s mámou úzké vztahy. V dnešní době vzácnost, váž si toho. Myslím, že je fajn nápad, jak už to někdo psal, dát si 1 den v týdnu s mamkou sraz a prokecat odpoledne plus bych si s ní třeba ob 2 dny zavolala, i kdyby na 10 minut. Věřím, že máma bude taky ráda :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22460
5.10.20 19:46

Neumim si predstavit nic horsiho, nez pracovat v zamestnani s nekym z rodiny.
Zcela nezdrave pro pracovni kolektiv i vztahy v rodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
5.10.20 19:50
@Svistice píše:
Neumim si predstavit nic horsiho, nez pracovat v zamestnani s nekym z rodiny.
Zcela nezdrave pro pracovni kolektiv i vztahy v rodine.

Všichni nemají v rodině špatné vztahy ;) je to krásný když si s vlastní mámou rozumíš a vyjdete spolu za jakékoliv situace, je to pak štěstí. Nesetkala jsem se s tím že by proti nám někdo v práci něco řekl, leda že by chtěli mít se svýma dcerama taky takový hezký vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
5.10.20 19:55

A ty už s rodiči nebydlíš? To se divím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
5.10.20 20:14
@Moringa píše:
Co ty víš? :mrgreen:

Nojo to je fakt, co ja vím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10141
5.10.20 20:17
@josslyn.n píše:
Jste zbytečně zlé, dámy. A nevím, kde berete, źe by to mamku obtěžovalo. Dobrou rozhodně ne.
Asi máte s mámou úzké vztahy. V dnešní době vzácnost, váž si toho. Myslím, že je fajn nápad, jak už to někdo psal, dát si 1 den v týdnu s mamkou sraz a prokecat odpoledne plus bych si s ní třeba ob 2 dny zavolala, i kdyby na 10 minut. Věřím, že máma bude taky ráda :hug:

Dobré mámě by taková závislost dospělého dítěte měla hlavně dělat starosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama