Kam dát sušičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabiF
Povídálka 12 příspěvků 13.12.09 13:48
Kam dát sušičku?

Moc prosím o radu - chtěli bychom si pořídit sušičku, ale jediné místo, kam bychom ji mohli dát je místo jiné skříňky pod kuchyňskou pracovní desku. Mám ale problém, protože výška snad všech sušiček je 85cm a já tam můžu dát přístroj vysoký maximálně 82cm. Dá se ze sušiček sundat taková ta vrchní deska jako třeba u myček?
A ještě se zeptám, jestli někdo nemáte sušičku Whirlpool AWZ 8678 nebo AWZ 8676, jestli ano, tak jak jste s ní spokojené?
A ještě poslední dotaz - myslíte si, že je velký rozdíl hlučnosti 62dB a 67dB? Nebo je to zanedbatelný rozdíl? Vůbec nemám představu…
Děkuji moc odpovědi!

Reakce:

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 13.12.09 14:58

ahoj, ja si koupila siemensku, takovou tu drazsi cca 25.000,–, ma o 40% nizsi spotrebu nez normalni susicky. ten dekl zezhora podle me sundat nejde, ten rozdil hlucnosti Milan říkal, že každej decibel je znát… ale presne to tezko rict…
ale jinak tahle nase sušička je super a rozhodně nelituju tech penez, pradlo je nadejchaný, úžasný.

sisovka51
Závislačka 2618 příspěvků 13.12.09 15:59

Ahoj, jestli mas pracku s prednim plnenim, tak tu susičku muzes dat na ni. Tchanovci to takhle maji. Jinak my zatim zadnou nemame, tak nevim, ktera je dobra a ktera ne. Byt tebou, kouknu se na hlucnost tve pracky. jestli to ma pak vyznam kupovat tichou susicku :).

GabiF
Povídálka 12 příspěvků 13.12.09 16:28

My právě sušičku na pračku dát nemůžem,protože tu máme v takovém výklenku, nad kterým je skříň. Jinak by bylo po problému:-). A když jsme přemýšleli jak jsme přemýšleli, tak opravdu jediná možnost je dát ji pod tu linku, ale nevím, jestli to jde… Už jsem se zeptala v jednom internetovém obchodě, tak uvidím, co mi odpoví:-).
Hlučnost pračky jsem už hledala v návodu a nenašla, proto nemám představu…

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 13.12.09 16:48

My se zbavili pračky i když ještě fungovala a koupili pračku se sušičkou. Jinak bychom se nechytali. Koupili jsme levnější, protože pračku jsme měli drahou a stejně už po pěti letech měla různé mouchy.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.12.09 18:53

Sušička nepotřebuje odvod vody, stačí jí zástrčka, tak je možné ji umístit na chodbu, do ložnice nebo tak :)

Každopádně je to pomocník k nezaplacení :)

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 13.12.09 20:26

ahoj,
a co to vyměnit? pod linku dát pračku a místo pračky sušičku? teda záleží, jak máte vysokou pračku, samozřejmě :wink:

Radka75
Extra třída :D 14062 příspěvků 13.12.09 20:45

my jsme měli sušičku v komoře. Ta naše dělala docela kravál.

Monique1
Závislačka 3588 příspěvků 13.12.09 22:14

Mě v elektru řekli, že sušička může být prakticky všude, jen potřebuje zástrčku na elektřinu.
Já si budu pořizovat sušičku snad v lednu nebo únoru. Chci ji postavit na pračku. Uvidíme jestli to tam půjde postavit i bez toho mezi kusu, co jsem se ptala tak by jít mělo. Já mám zálusk na AEG LAVATHERM 59840. Budu radši investovat do dražší ale s menší spotřebou energie.

Madelen
Kecalka 377 příspěvků 13.12.09 23:54

Mně manžel sušičku vnutil a musím uznat, že samostatná sušička je úžasná věc. Já ji mám v garáži( už dávno to není garáž ale místnost na všechno ). Předpokládám, že máš sušičku kondenzační, které stačí jenom zástrčka na el.. Tak je potom jedno, kde ji máš, prádlo je suché celkem rychle a nějak zvlášť velký hluk to nedělá.Já prádlo nahrnu do koše a pak přejdu chodbu a nahrnu do sušičky, opravdu super věc.

GabiF
Povídálka 12 příspěvků 16.12.09 18:32

Děkuji všem za rady, nakonec jsme se rozhodli, že dáme sušku do ložnice..... Už mám i objednáno a snad by mi ji měli přivézt dva dny před štědrým dnem, takže já mám od OOOOBR dárek postaráno :dance: .
Všem přeji krásné a hlavně klidné vánoce :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >