Kde nabídnout ilustrace zdarma?

8979
8.9.20 08:42

Kde nabídnout ilustrace zdarma?

Ahoj! Ráda bych nabídla ilustrace do dětských knížek zdarma. Jsem na rodičovské a kreslení je pro mě relax. Moc by se mi líbilo, kdyby mé obrázky byly v nějaké dětské knížce. Klidně bych je udělala i zadarmo, ale nevím jak se k tomu dostat. Neví někdo? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8979
8.9.20 09:06

Nebo třeba bych mohla nabídnout obrázky do dětského domova, ordinace, čekárny, pokojů v nemocnici… Jen teda vůbec nevím jak se k tomu dostat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
8.9.20 09:30
@Lynette píše:
Ahoj! Ráda bych nabídla ilustrace do dětských knížek zdarma. Jsem na rodičovské a kreslení je pro mě relax. Moc by se mi líbilo, kdyby mé obrázky byly v nějaké dětské knížce. Klidně bych je udělala i zadarmo, ale nevím jak se k tomu dostat. Neví někdo? Děkuji za rady.

Pokud jde o ty knížky, zkusila bych oslovit nakladatelství, která knížky pro děti vydávají. Za zeptání nic nedáš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8979
8.9.20 09:32

@Moringa Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 10:14

@Lynette
Ja, kdyz jsem hledala, kam dat (nebo spis prodat) svoje obrazky, tak jsem nasla inzerat dokonce na jobs, ze hledaji prave nekoho na ilustrace detskych knizek. Bylo to nekde v Liberci.
Pokud mas i digitalni ilustrace, tak tam se to da dat do ruznych fotobank.
To nabizeni v nemocnicich atd je hezke, ale nevim, jestli by to nekdo opravdu povesil nebo si dal do supliku, pripadne si to vzal sam domu.
A taky zalezi, jak ty obrazky vypadaji. Nestalkuju profily uzivatelu, tak nevim, jestlis to tady nekde uz ukazovala nebo jsi vystudovany umelec :) Ale zasla bych za nekym napr. z galerie, AVU, malirskych kurzu se poptat, jestli jsou obrazky opravdu pouzitelne a ne jen obyc amaterske bez spetky napadu, nez to nekam nabidnu.
Dej pak vedet, jestli jsi neco nasla. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
99
8.9.20 12:15

@Lynette ahoj, mamka píše detske knížky a zrovna ji ilustrator vypadl. Možná ji můžeš napsat, když tě to zaujme. https://www.hortenzinka.cz :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
8.9.20 12:31

Promiň, že neodpovím na otázku, ale moc se mi ten nápad líbí. Že by třeba tvoje kresby pomohly rozveselit nějaké dětské oddělení v nemocnici, nebo dětský domov :potlesk: Asi bych zkusila napsat mail do těchto institucí s dotazem, jestli by neměli o kresby zájem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8979
8.9.20 20:12

@Ortaine Právě jsem Vaší mamince napsala :-) Moc děkuji.
@Froseth Zkusím :-) Napíšu, jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
8.9.20 22:31

Můžeš sem nějaké své ilustrace hodit? Zajímalo by mě, co a jak kreslís :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.9.20 10:15
@Lynette píše:
Ahoj! Ráda bych nabídla ilustrace do dětských knížek zdarma. Jsem na rodičovské a kreslení je pro mě relax. Moc by se mi líbilo, kdyby mé obrázky byly v nějaké dětské knížce. Klidně bych je udělala i zadarmo, ale nevím jak se k tomu dostat. Neví někdo? Děkuji za rady.

oslov vydavatelstvi knizni a posli u toho par obrazku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama