Kde pomohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 13:11
Kde pomohou

Skvělí, vnímaví a dobří jsou všichni v Brně na Obilním trhu.

[ Tuto zprávu upravil: emimino - 07.10.2001 20:36 ]

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 14.04.02 12:04
Kde pomohou

Další info, kde hledat pomoc při poruchách plodnosti

Vážené návštěvnice (a vážení návštěvníci) této diskuse, ráda bych Vás upozornila na možnost využít informací a nabídky pomoci pro páry, které se potýkají s problémy kolem početí potomka. Na tuto problematiku je zaměřen projekt Ratolest, kde najdete jednak informace (například adresář míst, kde se cvičí dle metody paní Mojžíšové, odkazy na další stránky, věnované této problematice atd.), jednak i poradenské služby pro všechny, kdo procházejí léčbou. Přes rubriku diskusní fórum se dostanete také k ojedinělé diplomové práci na téma asistované reprodukce a dalším zajímavostem.

Zdraví a vše dobré přeje

Lenka Šimková, vedoucí projektu Ratolest (www.isz.cz/ratolest)

Anonymni  18.08.02 20:32
Kde pomohou

iscare, gest, ......

ahoj,

s manželem se snažíme o otěhotnění již 4,5 roku s toho 3 roky jsem se léčila u své doktorky /pomocí hormonálních léků a injekcí/, která mi nedávno zdělila že již pro mne nemůže víc udělat a abych se obrátila do Prahy na specializovanou kliniku- doporučila mi Iscare. Nyní se rozmýšlím zda ještě počkat a zkoušet početí přirozenou cestou, nebo přejít k dalším odborníkům. Přesto že po miminku strašně toužím, mám obavy z umělého oplodnění, z následného vývoje dítěte a z prováděných vyšetřeních. Ráda bych se Vás zeptala na Vaše zkušenosti s Iskare nebo zda byste mi doboručili jinou kliniku se vstřícnými lékaři, kteří se k vám chovají jako k lidem a vše vysvětlí.

Děkuji za všechny odpovědi. Klára :-(

klara.nadeje@sez­nam.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Reklama