Kde se sdružujete s ostatními maminkami?

31.12.19 18:23

Kde se sdružujete s ostatními maminkami?

U nás to dnes probíhá dost poklidně tak brouzdám tu a budu ráda za nějaké typy. Musím přiznat že je to tu na mě hodně divoké a takové, přijde mi spíš pro průměrné mámy. My jsme jiní, trošku vybočujeme a nevím kde se sdružují alternativněji založené rodiny třeba? Chodíte kromě tohoto webu ještě i někam jinam? Online i opravdu? Mateřské centrum u nás nefunguje, ale jsem docela družná a ráda bych si s jinými maminkami popovídala o všem možném.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.12.19 18:27
@Čtyřlístek2 píše:
U nás to dnes probíhá dost poklidně tak brouzdám tu a budu ráda za nějaké typy. Musím přiznat že je to tu na mě hodně divoké a takové, přijde mi spíš pro průměrné mámy. My jsme jiní, trošku vybočujeme a nevím kde se sdružují alternativněji založené rodiny třeba? Chodíte kromě tohoto webu ještě i někam jinam? Online i opravdu? Mateřské centrum u nás nefunguje, ale jsem docela družná a ráda bych si s jinými maminkami popovídala o všem možném.

Založit si diskuzi na téma..tam najít tobě odpovídající matky a pak si vytvořit třeba uzavřenou, kde vás nikdo nebude rušit.
Na veřejnosti je to těžké…tolik vybočujících matek asi nebude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 18:34

@Čtyřlístek2 doporučuju Modrý koník, tam najdeš klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
31.12.19 19:58

Asi by bylo dobré zadat do vyhledávače nějaký svůj alternativní postoj a uvidíš, kam tě to hodí. I když si myslím, že je tu dost široký vzorek, od vysloveně kozumních typů po zero waste, očkovači i neočkovači, tvrdáci i rozmazlovači… Každopádně žádat o radu ženy, které nazýváš průměrnými, asi moc efektivní nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 20:06

@Ba-stet průměrné jsem použila v porovnání s námi (představ si asi něco jako odlišné etnikum, víra, zvyky, výchova, nebo tak něco). Mám zkušenost že to nebývá přijato ale nechci se zase izolovat, ráda bych si s někým povídala, osobně je to ještě náročnější ale tady z těch diskuzí mám dojem, že asi nenajdu mnoho spřízněných duší (kritizuje se tu hodně zrovna spousta věcí co se nás týká).

• Nahlásit
  • Citovat
31.12.19 20:07

@Ba-stet promiň to jsem já, zadala jsem se omylem anonymně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
31.12.19 20:19
@Anonymní píše:
@Ba-stet průměrné jsem použila v porovnání s námi (představ si asi něco jako odlišné etnikum, víra, zvyky, výchova, nebo tak něco). Mám zkušenost že to nebývá přijato ale nechci se zase izolovat, ráda bych si s někým povídala, osobně je to ještě náročnější ale tady z těch diskuzí mám dojem, že asi nenajdu mnoho spřízněných duší (kritizuje se tu hodně zrovna spousta věcí co se nás týká).

Jasně, to chápu, že to nemusí být myšleno pejorativně, ale to na věci nic nemění. Kdybych potřebovala poradit se složitým receptem, neobrátím se na průměrnou kuchařku. Když chci něco kutit, neptám se člověka, co drží kladivo opačně… Takže ten průměr ti spíš nepomůže. Nebo jak to říct. Těžko ti někdo napíše: militantní vegany jsme odsud vyštvali a kecaj na www.zivocisnejehnus.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
15.1.20 10:06

Tak to by me zajimalo o co se jedna :think: veganstvi, Romove, muslimove,… Zalozila bych diskuzi (vidim, ze nemas jeste tisice prispevku, tedy zrejme jsi jeste nestihla prasknout na sebe hodne osobnich veci, takze jsi tu de facto anonymne), treba by se nekdo chytil :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
15.1.20 10:52

@Čtyřlístek2 Zalezi v jakém směru alternativni.
Mě třeba někteří považují za alternativni, ale mě to nepřijde. Jen malou nosimmv nosítku, zkoušela jsem látkové pleny, a chci malé i sobě kupovat barefoot boty.
Jinak já si po přestěhování našla 2 maminky z okolí co taky nosi deti v nosítku a ony mi rekli jake miznosti tu jsou a scházím se hlavně s nima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama