Ke komu pro neschopenku?

Anonymní
19.8.20 01:49

Ke komu pro neschopenku

Zdravým, jsem ve 21tt. Pracuji v pekárně, kde jedeme bez zastavení 8 hodin, pak je pauza. Děláme 12-14 hodin denně, podle toho kolik je práce. Nechtěla jsem na nemocenskou, práce mě bavila a nedělala jsem nic těžkého a nebezpečného, navažovala jsem těsta takže jsem zvedlala mouku plus hotové těsto na vyvážení. Neměla jsem žádné problémy tak proč ne, jenže teď mi začali otékat nohy, motat hlava, tvrdnout břicho a já se rozhodla že je lepší jít na neschopenku když už ty zdrav. Potíže mám. Jenže co teď, doktorka má do 1 září dovolenou, moje praktická taky. Takže mám jít za záskokem mé gyndařky? Nebo za záskokem mé prak. Lékařky? Děkuji, jsem v tomto nová, nikdy jsem na neschopence nebyla.
A ještě, to dostanu nějaký papír který odevzdám mému zaměstnavateli? Nebo mu to doktorka sama pošle? :mrgreen: děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1925
19.8.20 02:02

Funguje e-neschopenka, takže teď se to vše pošle zaměstnavateli elektronicky. Jinak za kym máš jít… Dost často se setkávám s názorem, že pn mohou vystavovat pouze praktičtí lékaři, ale není to tak, výslovně jsem se teď o tom bavila sae svou obvodní, která apeluje na všechny pacienty, aby žádali o neschopenku odborné lékaře, kteří je vyhodnotili jako práce neschopní. Takže bych šla za zástupem gynkologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
19.8.20 02:04
;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu