Kojící polštář Candide Multirelax

4628
26.8.11 15:15

kojící polštář candide multirelax

nemám žádnou zkušenost s kojícími polštáři a na internetu mě zaujal od candide kojící polštář multirelax (třeba tady: http://www.korunka.cz/…r-multirelax?…).
zdá se mi, že by tento typ mohl částečně nahradit i nějaké to lehátko pro miminko, kromě toho, že ho využiju jako každý jiný kojící polštář při kojení a už teď v těhotenství..
nemáte s tímhle typem někdo zkušenost, jestli se za ty peníze opravdu vyplatí? díky předem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1366
26.8.11 20:39

moc neporadím, já pro malou na vegetění používala ten obyč. viz foto a stačil bez problémů, stejně bych ji ani v tomto nenechala bez dozoru, takže za mě je to trochu zbytečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4628
26.8.11 23:46

skvělé - tahle fotka je asi přesně to, co jsem potřebovala vidět :potlesk: tu plínku nebo dečku nebo co to má pod sebou jsem si představovala, že budu stejně dávat a pokud to funguje takhle krásně i s obyč polštářem, tak paráda :dance:
děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
27.8.11 11:54

neni zač :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nba
771
16.9.11 20:01

Ahoj Kauree, chtěla jsem se zeptat, zda si ho nakonec kupovala? Uvažuju nad téměř stejným od stejné značky a nevím, zda ano.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4628
19.9.11 01:17

jojo, nakonec jsem ho koupila - jednu noc jsem se vůbec nevyspala a usoudila jsem, že když má být dobrý i na spaní v těhu, že ho prostě potřebuju, protože se potřebuju vyspat. no a jelikož jsem měla vyhlídnutý jen tenhle, po jiných jsem zatím nekoukala a dalším koukáním jsem nechtěla ztrácet čas, tak jsem ho koupila.
no polštář jako takový je úžasný pomocník - od té doby (je to asi 14 dní?) jsem měla jen jednu noc, kdy se mi blbě spalo, jinak si o něj buď opřu vrchní ruku a nohu když ležím na boku, nebo se o něj opřu zády a ležím napůl na zádech a na boku a spím v pohodě celou noc. kromě toho jsem našla další využití - když chci být v posteli s notebookem, tak si ho dám za záda (doprostřed ještě malý polštářek), takže si o něj krásně opřu ramena a hlavu, navíc mám podepřené i ruce a dobře se mi na notebooku pracuje..
takže polštář jako takový mi za ty peníze stál. ovšem nedokážu posoudit, jestli by stejný efekt neměl jiný levnější. nejspíš asi měl.

to udělátko na uložení díťátka ještě nějakou dobu nebudu mít jak použít, tak to posoudit nedokážu.

jediná nevýhoda, kterou jsem zatím postřehla, se týká ale jen toho typu, co mám já - koupila jsem si ten s plyšovým povlakem - a jak byly ty vedra, tak nepříjmně hřál :roll: :mrgreen: nicméně dneska se tahle nevýhoda proměnila v příjemnou výhodu - teď jsem o něj opřená a taaak krásně hřeje :dance: :pankac:

takže pokud to mám shrnout - já bych koupila znovu ten samý. pokud by se mi ale vysloveně nechtělo utrácet, tak by mi asi stejně posloužil i nějaký levnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4628
19.9.11 01:18
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nba
771
19.9.11 11:42

Ahoj, přesně nad tím jsem uvažovala. Měla jsem teď o víkendu možnost si osahat ten úplně obyčejný o nebyl moc příjemný.. Moc děkuji :-) Jdu ho objednat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.8.12 07:03

Je teda dobrý? Stojí za to si objednat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nba
771
2.8.12 12:26
@alca23 píše:
Je teda dobrý? Stojí za to si objednat?

Já jsem s ním byla maximálně spokojená jak na kojení, tak na odložení malé do té „kapsičky“, teď už teda na polštáři nekojím, ale malá z něj má výbornou překážku na lezení a druhé dítě vydrží bez problémů, vypadá pořád jako nový. Využila jsem ho i na konci těhotentství na spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4628
3.9.12 23:46

Tak tak, souhlasím - má i další netradiční využití - cca 6 měsíční dítě se v něm dá posílat po podlaze od maminky k tatínkovi a zpátky přes pokoj, přičemž dítě učúrává nadšením :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (a polštář přežil bez úhony)

jediné, co bylo potřeba, cca po dvou měsících spaní na něm v těhotenství a dvou měsících kojení, bylo doplnit do něj náplň - dá se dokoupit na netu, není to nic komplikovaného..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.11.12 12:39

Za ty peníze už bych ho znova nekupovala. Ze začátku jsem byla strašně nadšená z jeho využití, ale teď po pár měsicích si myslím, že by stejně posloužil i levnější. Navíc se začal potah strašně ničit a to ho tolik neperu. Vylézají z něj malé nitky a hrozně žmolkuje. Když malou kojim, musím přes něj přehodit ještě plenu. Taky mi příjde, že kuličky se nějak zmenšují nebo co. Polštář je strašně vytahaný.
Jinak mi ale skvěle sloužil už v těhotenství na spaní, teď hlavně na kojení, ale taky jako zábrana v posteli. Malá spí s námi a je to bezpečnější, aby nespadla. Už v porodnici jsem ho tak využila, tam byly hodně úzké postele. Ale jak už jsem psala. Všechny tyhle věci dokáže i levnější polštář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
13.12.12 22:26

Tak tenhle polštář jsem si taky koupila, zatím ho využívám jen na spánek..Ale hrozně mi pomáhá k pohodlnému spánku a dost si ho oblíbil i přítel, takže se o něj často dohadujeme :roll: Ale je pravda, že se mi ten potah zdá už dost opotřebovaný, dost se po něm teda povalujeme. Ale jinak můžu doporučit. S jiným, ale srovnání nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
8.11.13 14:04

Ahoj holky,

obnovuji diskuzi. Ráda bych si v rámci Dnů maminka koupila tento polštář. Máte s ním někdo zkušenost? Jde doplnit? Koukala jsem na něj v Malvíkovi, líbí se mi, jak je pevný, ale bohužel k otvoru na doplnění jsem se nedopátrala (je pravda, že z obalu jsem ho celý nevyndavala).

Šly byste do něj znovu nebo doporučíte mi jinačí max. do 1 500 Kč, i s kapsičkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
9.11.13 18:41

Ja ho mam a pouzila sem ho vlastne jen na spani v tehotenstvi- jak tu pisou holky, stacil by vyrazne levnejsi- v ty kapse mala nechce byt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama