Kolisavý tlak

342
2.6.18 11:54

Kolisavy tlak

Ahoj holky.
Včera se mi v práci z ničeho nic udělalo špatně.
Polil mě horký pot, sucho v ústech, na zvracení.
Trvalo to chvíli a potom se mi začalo chtít spát a pořád jsem měla divnou chuť v ústech.
Jela jsem si domů lehnout. Spala jsem asi tři hodiny.
Potom jsem si měřila tlak a pěkně mi to lítalo : 106/66
96/64, 105/73, 94/63, 101/67, 97/68.
Cely den jsem byla spava, vláčná.
Dnes ráno 110/60. Dala jsem si pěknou snídani a dost piju ale stejně jsem taková vláčná a spava.
Nemáte někdo tip jak si ten tlak zvednout abych byla schopna normálně fungovat? Kafe mi vůbec nepomohlo. Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14386
2.6.18 12:01

Jestli je to nezdravotnický měřič tlaku - tedy takový ten běžný digitální, co se volně prodává, tak jeho výsledky jsou často dost náhodné. Jinak ty výsledky není nic kolísavého, ale prostě nízký tlak měřený špatným tlakoměrem. Kolísavý je jednou vysoký a podruhé nízký.

Včera bylo horko a ještě navíc vysoká biologická zátěž z hlediska počasí, dneska taky není ideální. Takže na sebe buďte hodná, hodně pijte, případně se zajeďte vykoupat.
Dejte si něco slaného, případně pár tabletek hořčíku.

Večer si dejte delší, ostřejší procházku.

Obecně vám tlak zvýší fyzická námaha, dlouhodobě často pomáhá nízký tlak zvýšit posilování a zvýšení objemu svalové hmoty (ne nebojte, kulturistka z vás bude jedině když se budete opravdu extrémně snažit - běžné silové cvičení člověka spíš jen zpevní Mrkněte třeba jak vypadá TErezka Balá - posiluje velmi aktivně asi 5 let. Mimochodem dost jí to pomáhá zvládat roztroušenou sklerozu)
https://www.instagram.com/foxy_terezzzka/?…

Pokud se vám neuleví ani v neděli, tak jděte v pondělí k praktickému lékaři.

Pokud by se vám váš stav zhoršil, jeďte na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
2.6.18 12:07
@Ou píše:
Jestli je to nezdravotnický měřič tlaku - tedy takový ten běžný digitální, co se volně prodává, tak jeho výsledky jsou často dost náhodné. Jinak ty výsledky není nic kolísavého, ale prostě nízký tlak měřený špatným tlakoměrem. Kolísavý je jednou vysoký a podruhé nízký.

Včera bylo horko a ještě navíc vysoká biologická zátěž z hlediska počasí, dneska taky není ideální. Takže na sebe buďte hodná, hodně pijte, případně se zajeďte vykoupat.
Dejte si něco slaného, případně pár tabletek hořčíku.

Večer si dejte delší, ostřejší procházku.

Obecně vám tlak zvýší fyzická námaha.

Pokud se vám neuleví ani v neděli, tak jděte v pondělí k praktickému lékaři.

Pokud by se vám váš stav zhoršil, jeďte na pohotovost.

Děkuji. Právě se mi tohle nestává že bych byla takhle nemožná. Samozrejme včera první otázky které se na mě sesypali byli : nejsi těhotná? :D Což vylucuji protože MS se má dostavit za 5 dní a nepozoruju na sobě že by neměla dorazit.
Ráno cestou do práce jsem si v lékárně koupila magnesium a dvě 2l minerálky tak snad to bude lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
2.6.18 14:05

Já beru slaby vasocardin na vysoký pulz…tlak jsem mela vzdy 120/80-110pulz… Normální jsem mela u doktorky…ted v těch vedrech mam 108/68 a pulz 90… :nevim:
(jsem tehule )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
2.6.18 14:14

@novakova.t
Tak pokud se do týdne nedostaví MS tak budu vědět co to semnou takhle mává :) Ale třeba je to opravdu jen tím počasím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama