Reklama

komáři v Caorle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dáda
Povídálka 16 příspěvků 11.03.09 13:55
komáři v Caorle

Ahoj :P všechny cestovatelky,
chtěla bych se ještě zeptat, jestli nemáte zkušenost s komárama v Caorle? Na různých diskuzích jsem se dočetla rozporuplné informace, tak nevím, jestli jsou jen v nějakých oblastech nebo jen v určitém ročním období, nerada bych se trefila výběrem apartmánu zrovna do místa s komárama. Na mě dost jdou a chcem jet s ročním dítětem, tak aby to nebylo peklo. Moc dík všem za informaci. :lol:

Reklama

Reakce:

Jitula
Kelišová 5677 příspěvků 11.03.09 14:08

ahojky, jezdime tam ruzne pres prazdniny ( asi 6 km od Caorle camp San francessco) a ano komari tam jsou, oni to dokonce strikaji takovyma vozama a nejakym sajrajtem, ale ano jsou jich tam mraky

Pisklatko
Kelišová 6644 příspěvků 11.03.09 14:25

Ahojky,

jo jo jsou tam… Taky jsme jezdili do kempu cca 4km od Caorle a stříkali to tam jednou nebo dvakrát týdně sajrajtama z aut, ale zdálo se nám, že to nepomáhá… Měli jsme pokaždé zásobu repelentů jak pro dospěláky, tak pro prcky a bylo to v pohodě, kousanců minimálně. Ale nesměli jsme zapomenout se nastříkat… Jo a zajímavý bylo, že kousali jen venku, uvnitř nikdy nebyli…
Jo a repelent brát z domova, tam jsme žádnej v obchodech neviděli… ani v supermarketu…

P.

Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 11.03.09 16:19

My byli v Caorle /přímo v městečku/ loni v červenci.
Ano komáři tam byli a bylo jich dost.
Na noc jsme zapínali Raid. Když jsem vyráželi večer do města, mazali jsme se repelentem. Jo a měli jsme sebou něco na štípance, kterým jsme se stejně neubránili.
Jsou to mršky italské nenažrané :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 17:59

ahoj my byli v srpnu a komary si nepamatuju.ale v tom tydnu dost prselo,tak nevimk zda to bylo tim.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >