komáři v Caorle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dáda
Povídálka 16 příspěvků 11.03.09 13:55
komáři v Caorle

Ahoj :P všechny cestovatelky,
chtěla bych se ještě zeptat, jestli nemáte zkušenost s komárama v Caorle? Na různých diskuzích jsem se dočetla rozporuplné informace, tak nevím, jestli jsou jen v nějakých oblastech nebo jen v určitém ročním období, nerada bych se trefila výběrem apartmánu zrovna do místa s komárama. Na mě dost jdou a chcem jet s ročním dítětem, tak aby to nebylo peklo. Moc dík všem za informaci. :lol:

Reakce:
Jitula
Kelišová 5677 příspěvků 11.03.09 14:08

ahojky, jezdime tam ruzne pres prazdniny ( asi 6 km od Caorle camp San francessco) a ano komari tam jsou, oni to dokonce strikaji takovyma vozama a nejakym sajrajtem, ale ano jsou jich tam mraky

Pisklatko
Kelišová 6679 příspěvků 11.03.09 14:25

Ahojky,

jo jo jsou tam… Taky jsme jezdili do kempu cca 4km od Caorle a stříkali to tam jednou nebo dvakrát týdně sajrajtama z aut, ale zdálo se nám, že to nepomáhá… Měli jsme pokaždé zásobu repelentů jak pro dospěláky, tak pro prcky a bylo to v pohodě, kousanců minimálně. Ale nesměli jsme zapomenout se nastříkat… Jo a zajímavý bylo, že kousali jen venku, uvnitř nikdy nebyli…
Jo a repelent brát z domova, tam jsme žádnej v obchodech neviděli… ani v supermarketu…

P.

Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 11.03.09 16:19

My byli v Caorle /přímo v městečku/ loni v červenci.
Ano komáři tam byli a bylo jich dost.
Na noc jsme zapínali Raid. Když jsem vyráželi večer do města, mazali jsme se repelentem. Jo a měli jsme sebou něco na štípance, kterým jsme se stejně neubránili.
Jsou to mršky italské nenažrané :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 17:59

ahoj my byli v srpnu a komary si nepamatuju.ale v tom tydnu dost prselo,tak nevimk zda to bylo tim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >