Koupání Praha a okolí

Anonymní
28.6.20 20:50

Koupání Praha a okolí

Ahoj,
nevíte někdo je v Praze nebo v okolí cca do 30 km nějaká požární hasičská nádrž ke koupání nebo nevíte někdo o nějakém jiném místě v okolí zadarmo nebo za rozumnou cenu?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2277
28.6.20 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj,
nevíte někdo je v Praze nebo v okolí cca do 30 km nějaká požární hasičská nádrž ke koupání nebo nevíte někdo o nějakém jiném místě v okolí zadarmo nebo za rozumnou cenu?
Díky

Koupaliště Motol, rybník, takové retro koupání,80 kč celý den, poloviční 40 kč, ráda mám i koupaliště Džbán, opět dobré retro :lol:. Koupaliště typu Stírka obcházím obloukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
28.6.20 21:06

Slapy, biotop Radotin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
28.6.20 21:33

My mame radi piskovny na severu-Ovcary, Konetopy, Lhota (krom Lhoty se plati jen parkovne). Na jihu Slapy, dle mista maximalne za cenu parkovneho. Primo v Praze do Vltavy (nad centrem). Vetsina ostatniho je pak placena. Ale bezva i za rozumnou cenu je treba venkovni bazen v Cakovicich, nebo dojet na Kladno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
28.6.20 21:34

Jo, mam jeste dva tipy na pekne koupani, ale napisu spis do SZ, jsem rada, ze nejsou prelidnene ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dxs
1
28.6.20 21:38

@unuděná
Mohla byste mi to prosím tedy napsat příspěvek jsem asi nastavila jako anonym a nevím jestli to kde změnit dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
28.6.20 22:00

S dovolenim se pridam k dotazu, da se nekde koupat se psem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama