Kradení spodního prádla

Anonymní
9.6.20 22:28

Kradení spodního prádla

Kamarádka mi povídala že zrovna rekonstruují být, vyšoupli koš na špinavé prádlo na chodbu aby měli místo. A ejhle, začaly se jí ztrácet kalhoty. Nejprve pár kousků, ale když už chybělo pár desítek kousků tak to začala řešit. Když se vracela později z práce, nachytala souseda jak se probírá košem a bere právě ty kalhotky. Vůbec se prý nestyděl, normálně je v klidu vzal a odešel. Ani neutíkal. Nějaké rady/typy jak podivína odradit? Koš si do bytu dát nemohou, není kam a ledničku na chodbu opravdu dávat nechtějí… Prosím anonym!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1731
9.6.20 22:31

Není normální dávat si koš se špinavým prádlem na chodbu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17137
9.6.20 22:32

To jako v celém bytě nemají kus místa na koš? A kolik kalhotek jako vlastní, že si toho všimne az když jich zmizne nekolik desitek? To jako měsíce neprali pradlo? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3865
9.6.20 22:36

Tak at dava špinavý spodary do pračky, pak to vytahne roztridi a vypere. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
9.6.20 22:37

@Kriss Tina možná to ten pár bere domů na praní a vrátí čisté :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
9.6.20 22:41
@Petula306 píše:
@Kriss Tina možná to ten pár bere domů na praní a vrátí čisté :lol: :lol:

Jojo, aby ta chodba přestala smrdět rybinou :grinning: :grinning: :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22621
9.6.20 22:42
@Anonymní píše:
Kamarádka mi povídala že zrovna rekonstruují být, vyšoupli koš na špinavé prádlo na chodbu aby měli místo. A ejhle, začaly se jí ztrácet kalhoty. Nejprve pár kousků, ale když už chybělo pár desítek kousků tak to začala řešit. Když se vracela později z práce, nachytala souseda jak se probírá košem a bere právě ty kalhotky. Vůbec se prý nestyděl, normálně je v klidu vzal a odešel. Ani neutíkal. Nějaké rady/typy jak podivína odradit? Koš si do bytu dát nemohou, není kam a ledničku na chodbu opravdu dávat nechtějí… Prosím anonym!

Dneska je to tady zase samej blábol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
9.6.20 22:42

@ajmy ty jo… já chtěla napsat něco podobného, ale neodvážila jsem se :pankac: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
9.6.20 22:43

Soused to pak zadraho prodává na kalhotkomatu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17137
9.6.20 22:44

Taky by bylo řešení nenosit kalhotky, chodit na ostro= žádné špinavé kalhotky v koši za dveřmi = žádné ji nezmizí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
9.6.20 22:48

Ať je všechny připos*re a on si to příště rozmyslí :mrgreen: :lol: :lol: A jinak, taky bych si nikdy nedala koš se špinavým prádlem na chodbu, je to nechutný. Kalhotky si může házet do pračky a hned je vyprat. Jako jak dlouho neprala, že ji tam mizí několik desítek kalhotek? to tam má jako třeba 2 měsíce použité kalhotky? :? Celý ten dotaz mi přijde devnej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17137
9.6.20 22:55

@Anet 123 aby nebyl divnej, trollama se to tu poslední dobou hemží ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7026
9.6.20 22:57
@Anonymní píše:
Vůbec se prý nestyděl, normálně je v klidu vzal a odešel. Ani neutíkal. Nějaké rady/typy jak podivína odradit?

Zařvat na něj: „Vyprat, vyžehlit a zítra vrátit!“. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
9.6.20 22:58

@Kriss Tina Koukám :roll: Poslední dobou sem chodím často, pročítám si zajímavé diskuze.. Nechápu, co je na tom baví, vtipný mi to teda nepřijde. :roll: Asi nemají nic lepšího na práci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17137
9.6.20 23:00

@Anet 123 asi už spoustě lidem hráblo z karantény 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama