krev ve stolici

1102
12.1.09 21:14

krev ve stolici

Ahoj maminky, dneska se z naší virózy stal dost problém, kromě jiného ma malý krev ve stolici. Chodí velice často. Již jsme byli u doktora dostal jsem antibioitika že jde nejspíš o infekci ve střevech.Zítra si mám zavolatna výsledky stěrů.Máte někdo s krví ve stolici prcka zkušenosti. Jak Vám postupovala nemoc, diagnóza.Jsme z toho dost v šoku. Písněte mi prosím jak jste to zvládli vy, Díky. Za nedlouho mám rodit tak bych bal ráda aby byl malý v pořádku než půjdu do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

717
12.1.09 22:51

Ahoj pilcando, no moje sestra má holčičku a ta měla ve třech letech taky krev ve stolici. Průjem ani nijak masivně, ani nebyla nějak viditelně marod, ale ta krev tam byla. Nakonec se z toho po testech vyklubala salmonela. No, taky nic dobrýho, ale zvládli to v pohodě. Nějaká dietka, jogurtíky, doktorka jim potom všechno řekla. Akorát malá nebyla ve školce asi měsíc, jinak OK. Takže by to mohlo být i to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
13.1.09 10:00

Zrovna minulý týden jsem byla s malou u dr. protože taky měla několikrát krev ve stolici a dr. zjistila, že má v zadečku prasklinku. Záleží na tom jaká krev to je jeslti jasná červená nebo už tmavá. Důvodů může být víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
16.1.09 19:06

Ahojky tak důvod už známe malý má cympylobakter-je to něco jako Salmonela. Netuším kde jsme to chytli. Naštěstí náš ediar to odhadl výborně a hned od začátku nás léčí správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama