Krev ve stolici u dítěte

5.2.21 21:40

Krev ve stolici u dítěte

Dobrý večer,
u 2,5 letého syna jsem dnes ve stolici s hrůzou objevila krev 😒Přišlo mi ji docela dost ne jen nějaká nitka.Bere ten Maltofer a kaká dost ztuha, tak se uklidnuji že by to mohlo být tím. Jinak je veselý, nic ho prý nebolí. Zrovna víkend..jinak bych mazala zítra k doktorce, tak nevím, jestli jet na pohotovost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
5.2.21 21:49

Syn měl v tomhle věku také problém s tuhou stolicí, Maltofer užíval také a krev měl ve stolici běžně. Ta tuhá stolice mu způsobila při tlačení prasklinky kolem konečníku a špatně se to hojilo, protože se to každým kakanim znovu otevřelo. Je potřeba co nejvíce změkčit stolici. Je to běh na dlouhou trať, u nás to trvalo měsíce :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
5.2.21 21:53

Holka to měla při průjmu. Pak už z ní letěla jenom krev, volala jsem hned doktorce a říkala, že je to normální. Praskne cévka a je to. Nebo u zácpy praskliny na konečníku. To nám pomohl až framykoin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3953
5.2.21 21:54

@Pajapajinka

Pokud se dítě projevuje úplně normálně, je veselé, hraje si, atd., tak není třeba jezdit na pohotovost. Nedělala bych nic. Jen bych ho sledovala a v případě, že by se to opakovalo, tak návštěva pediatra.
Pokud by bylo dítě apatické, bledé, spavé, bez nálady, tep slabý, nitkovitý - tak ho sebrat a mazat na pohotovost.
Ty prasklinky konečníku bývají časté. Věřím, že to bude dobré :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 23:33

Moc děkuji, jsem trochu klidnější 🙂Byl to docela šok, po víkendu radši zavolám naší dětské. Zkusím malému dávat víc ovoce a šťav, on tomu moc nedá a ten Maltofer probrat s doktorkou, než ho začal brát, tak bylo vše v pohodě. Doufám, že to brzo spravíme😶Ještě jednou děkuji všem 🌷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat