Krvácení 20 dní

Anonymní
29.6.20 08:57

Krvácení 20 dní

Ahoj, holky mam takový problém…jsem 5 měsíců po porodu a beru uz HA jelikož jsem neměla mleko a nekojila. První měsíc užívání HA v pohodě a pak zaclo špinění i mimo cyklus nyní mi doktor předepsal novou HA a já už 20 dní spaním a krvácí nepravidelně…třeba dva dny nic a pak 5 dni v kuse špinění pak zase den nebo noc nic a rano krvácení..zítra musím k doktorovi, takže asi budu muset vzít vložku sebou jelikoz krvacim dost mela jste to taky některá??? Bojím se co to může být

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14303
29.6.20 09:14
@Anonymní píše:
Ahoj, holky mam takový problém…jsem 5 měsíců po porodu a beru uz HA jelikož jsem neměla mleko a nekojila. První měsíc užívání HA v pohodě a pak zaclo špinění i mimo cyklus nyní mi doktor předepsal novou HA a já už 20 dní spaním a krvácí nepravidelně…třeba dva dny nic a pak 5 dni v kuse špinění pak zase den nebo noc nic a rano krvácení..zítra musím k doktorovi, takže asi budu muset vzít vložku sebou jelikoz krvacim dost mela jste to taky některá??? Bojím se co to může být

Já myslím, že to jsou pořád ještě rozhozené hormony po porodu. A nebo ti nesedí HA. Každopádně se s doktorem poraď. Asi bych přemýšlela o vysazení té HA a počkala chvilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama