Krvácení a dutinka v děloze

11
27.8.20 16:23

Krvácení a dutinka v děloze

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda nemá někdo stejnou nebo podobnou zkušenost.
Podle doktorů jsem těhotná 6+6tt. Podle mě je to míň, protože vím, kdy byla ovulace.
18.8 jsem byla na kontrole a v děloze nebylo nic vidět. Včera jsem jela k doktorovi s tím, že jsem začala lehce krvácet a ten na ultrazvuku stále nic neviděl. Dnes jsem měla přijít do nemocnice na krev a hodnotu hcg a případně by se udělala laparoskopie mimoděložního. Hcg bylo 1020 a v děloze byla vidět už dutinka, ale krvácení nepřešlo. Jsem objednaná na pondělí zase na hcg a případně laparoskopie mimoděložního nebo kyretáž potratu.
Myslíte, že i když se přes krvácení objevila v děloze dutinka, že to může být dobré a udržet se? Mám trochu i menstruační křeče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7127
27.8.20 17:39

Opravdu to vypadá, že je těhotenství mladší. Proč jsi na gynekologii chodila tak brzy? Krvácení může znamenat potrat, může to být hematom a přitom se zárodek může udržet, může to být krácení, které někdy ženy mají a přesto potom zjistí, že jsou těhotné. Nikdo ti po celou dobu těhotenství nezaručí, obzvlášť ne v začátku, že to dopadne dobře. Lékaři teď kalkulují stáří plodu podle tvé poslední menstruace, že? Pokud jsi měla ovulaci později, tak jsi jim to měla říct! Pokud se zárodek udrží přes krvácení a bude prosperovat, budeš se mlátit do hlavy, že sis mohla ušetřit nervy, kdybys hned neletěla na tu gynekologii. :nevim: Stejně nezbývá nic, než vydržet, jak se situace vyvine. Drž se! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7769
27.8.20 17:46

@1Malenka tak ono, člověk si ovulaci nemůže být nikdy jistý, pokud se nejedná o výsledek folikulometrie..ted to je hop nebo trop, musíš holt vydržet..když jsem valila s mimoděložním do špitálu ještě se to nevědělo a doktorka mi sama řekla „jsou tu tři varianty ale ty si odvodite i sama, buďto se jedná o vitální těhotenství které hnízdí a prostě krvácí jak hnízdí, nebo potrat v ranném stádiu nebo mimoděložní“.. bohužel šlo o mimoděložní..nezbývá nic jiného než čekat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7769
27.8.20 17:49

@Petule030 Já třeba šla teď brzy kvůli podezření na opakované mimoděložní..jako..po zkušenostech co jsem měla, jsem prostě opatrná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
27.8.20 18:17

Je to buď a nebo. Já když začala krvacet tak šlo o potrat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.8.20 18:17

@Petule030 ja jsem volala na gynekologii, ze mi vyšel pozitivní test a s
Destřička mě objednala, podle nich, v 6tt. To, že jsem měla ovulaci později jsem si uvědomila teprve teď před pár dny, když jsem o tom tak přemýšlela. Můj doktor ma dovolenou a je to primář v nemocnici. Byla jsem včera u jiného, který je jeho zástupce a tomu jsem to řekla, že si myslím, že jsem otěhotněla pozděj a on odpověděl, že to na věci nic nemění a že oni to počítají takhle.. a dnes mám na toaleťáku i takový trhance/cucky krve.. tak uvidíme no :(
Děkuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.8.20 18:19

@Skaiqy to mi taky řekl. Tři varianty. Ale nevím, jak to může být minoděložní, když už je v děloze ta dutinka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7769
27.8.20 19:58
@1Malenka píše:
@Skaiqy to mi taky řekl. Tři varianty. Ale nevím, jak to může být minoděložní, když už je v děloze ta dutinka. :nevim:

Mno..to lékaři moc neříkají, respektive nechtějí aby ženu nevydesili pokud není jasně rozhodnuto, že je to mimo…ale když jsem šla na potvrzení těhotenství teď, tak mi lékařka říkala něco jako, že se udělá pseudogestační váček ale zbytek zůstane ve vejcovodu.. žluťák i s embryem myslím..ale to by řekl lékař, já už si to přesně slovo po slovu nepamatuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.8.20 20:06

@Skaiqy jo aha, tak díky za vysvětlení. Uvidíme no. Ale jsem smířená i s tím, že to nedopadne. Jednoho prcka doma máme, tak se podaří jindy. Akorát mě štve, že po těch zákrocích se musí asi 3 mesíce čekat no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama